closeup photo of 100 US dollar banknotes

Půjčka pro začínající podnikatele má velmi přívětivé parametry

Potřebujete krátkodobý úvěr? Chtěli byste uskutečnit malou rekonstrukci dílny a nemáte k tomu zatím dostatek prostředků? To se může změnit ještě dnes, stačí požádat o malou půjčku, která se odehraje od A do Z v online prostoru. Jinak řečeno, nemusíte chodit na pobočku a není nutné, abyste cokoliv vyřizovali s makléřem osobně. Jde o velmi nenáročný proces, se kterým ušetříte jako OSVČ spoustu času. Stačí jen splnit několik málo základních podmínek, což je i pro nováčky mezi podnikateli spíše formalita. Jde o sázku na jistotu, pomocnou ruku, která bude kdykoliv připravena zasáhnout.

Začíná se na pěti tisících korunách

Výběr je hodně rozmanitý a záleží jen na klientovi. Půjčka pro začínající podnikatele znamená efektivní pomoc v době, kdy přijdou nečekané výdaje nebo jsou nutné nějaké investice do další budoucnosti v roli OSVČ. Jaká částka je tedy připravena? Kolik si můžete půjčit a jak dlouhý splátkový kalendář si lze nastavit? Počítá se už dopředu s tím, že podnikatelské příběhy jsou různé a není třeba, abyste své důvody někomu vysvětlovali. Zjednodušeně řečeno, použijete tento malý úvěr na něco, co souvisí s vaším podnikatelským záměrem.

  • 5 000 Kč je minimální suma. Bude vám stačit na krytí drobných výdajů do kanceláře?
  • 30 000 Kč je maximum. Na co je využijete, už zůstává jen a pouze ve vaší osobní režii.
  • A splátkový kalendář? Nastavte si jej podle sebe, mantinely jsou jasné – jde o 7 a 30 dnů.

Úvěr je vždy připraven

Výdaje, s nimiž jste nepočítali, vás už rozhodně nezaskočí. Půjčka na podnikání je připravena a může být vaše ještě dnes. Její vyřízení je velmi snadné, stačí k tomu jen základní osobní údaje a doklad, že jste OSVČ. S platným IČ, které zadáte do příslušné kolonky ve formuláři, proběhne podobné ověření velmi rychle.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *