Půjčkomat.cz – rychlé půjčky online bez registru a ručitele

Na českém trhu najdeme stále více nebankovních společností, které nabízejí své finanční produkty téměř všem. Je ovšem těžké si mezi nimi vybrat tu správnou variantu. Zvolit můžete například známou českou společnost Půjčkomat.cz, se kterou vás dnes seznámíme.
Jedná se o poměrně efektivní způsob půjčování peněz. Vybrat si můžete hned z několika druhů půjček, i proto má možnost vybrat si skutečně každý. Noví zákazníci začínají na menší částce 4 900 Kč, při opakované žádosti a včasném předchozím splacení si můžete přijít až na 20 000 Kč.

Co všechno vám může Půjčkomat.cz nabídnout?

Velkou výhodou půjčky od Půjčkomatu.cz je především jednoduchost a rychlost vyřízení. Snadno si sjednáte celou půjčku online a při schválení půjčky mohou být peníze odeslány během deseti minut na váš účet. Pro získání půjčky stačí splnit jen několik jednoduchých podmínek a to:

 1. věk 18 let,
 2. bezdlužnost,
 3. možnost doložit svůj příjem,
 4. bankovní účet.

Půjčka je neúčelová, což znamená, že poskytnuté peníze můžete využít, na cokoliv chcete. Mimo úvěrového rámce, který může činit až 20 000 Kč, vás jistě bude zajímat také doba splatnosti. Ta se pohybuje od 5 do 31 dnů. Platí se tedy jedna jediná splátka spolu s úroky na konci doby splatnosti. Samozřejmě se může stát, že ke dni splatnosti nebudete schopni půjčku zaplatit. Ani v takovém případě si nemusíte zoufat. Stačí pouze kontaktovat pracovníka společnosti a domluvit si odklad splátky. Důležitá je hlavně komunikace se společností a včasné řešení problému.

Výhody půjčky od Půjčkomatu.cz

 • vše je velice rychle vyřízeno,
 • nemusíte navštěvovat žádnou pobočku, vše vyřídíte online z pohodlí domova,
 • půjčka je neúčelová,
 • platí se pouze jedna splátka na konci doby splatnosti,
 • peníze můžete mít na účtu ještě ten samý den od schválení, díky automatizovanému systému, který funguje každý den v roce.

Nevýhody půjčky od Půjčkomatu.cz

 • někomu nemusí krátká doba splatnosti vyhovovat,
 • spolu s půjčenou částkou zaplatíte na konci doby splatnosti také poměrně velký poplatek.

Drtivá většina krátkodobých půjček má poměrně vysoké úroky a ani Půjčkomat.cz není úplně výjimkou. Je to daň za rychlou půjčku bez hlubšího prověřování klienta. Podle mého názoru, ale právě u této půjčky neprohloupíte, protože výše úroků se odvíjí od doby splatnosti. Pokud si tedy půjčíte na kratší dobu, zaplatíte úroky téměř stejné úrovně, jako mají banky.

Nabídku půjčky od Půjčkomatu.cz bych zvážila i proto, že se jedná o českou společnost, která si již vybudovala na našem trhu jméno a získává si u zákazníků stále větší oblibu.

Jestliže tedy hledáte rychlou a solidní půjčku, která vám pomůže překonat krátkodobý finanční nedostatek, můžete se bez obav obrátit na Půjčkomat.cz, který přesně tyto podmínky splňuje.

  1 Komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..