Půjčky do výplaty pomohou nejen při nečekaném výdaji

Vzhledem k velmi nízkým mzdám jistě každý z nás zažil situaci, kdy se stávající výplatou nevyšel. Mohl to zapříčinit třeba nečekaný výdaj, nebo výrazně snížená mzda. V takových situacích každý hledá řešení, a to buď u svých příbuzných, nebo v nebankovním sektoru, kde jsou tím správným produktem půjčky do výplaty. Kdo tuto možnost nezná, tomu přijde vhod několik slov o tom, co tento finanční produkt nabídne.

Částky a úroky patří k tomu nejdůležitějšímu

Hned na úvod je určitě dobré zaměřit se na konkrétní informace o tom, kolik nám mohou půjčky do výplaty vlastně nabídnout peněz. Zde jasně odrážejí požadavky klientů, které se točí okolo částek od několika set, do několika tisíců korun. S nimi poté souvisí také úroky, ale vzhledem k mnoha negativním ohlasům je třeba říci, že ty jsou velké. Ostatně to, že za měsíc lze zaplatit navíc i 30 procent částky je toho jasným důkazem. I proto stovky lidí zažili po této půjčce ještě větší finanční komplikace, než měli.

S hodnocením bychom se ale neměli ukvapovat, jelikož několik společností dnes nabídne i možnost první půjčky zdarma (Nevěříte? Čtěte tento text). To znamená, že si lze půjčit zcela bez úroků a poplatků. Podmínkou je pouze dodržet nastavenou splatnost.

Hlavní rozdíl oproti klasice? Půjčky do výplaty se vrací jednorázově

Pokud jste si brali klasickou půjčku, určitě jste ji týdne či měsíčně spláceli. Charakteristikou, kterou mají půjčky do výplaty je to, že je třeba vrátit je jednorázově, a to do daného data splatnosti. To je poměrně krátké, a to v rozmezí 1 – 30 dní.

I když … většina poskytovatelů umožní prodloužení daného termínu, a to i několikrát za sebou –  POZOR … je to však spojeno s poplatkem.

Žádost, ale i vyřízení z pohodlí domova

Zajímavou charakteristikou má tento typ půjčky i ve spojení s žádostí o ni. Tu lze realizovat dvěma způsoby, a to buď prostřednictvím online formuláře, nebo prostřednictvím SMS (tzv. SMS půjčky). V obou případech proběhne daný krok z pohodlí domova konkrétního žadatele. Samozřejmostí je i to, že půjčky do výplaty nevyžadují dokládat potvrzení o příjmu, ani podepisování jakýchkoliv smluvních dokumentů – tedy v tom ideálním případě. I to je důvod, proč mohou být vyřízeny opravdu velmi rychle, často do několika desítek minut. Poté peníze odcházejí na bankovní účet žadatele, ze kterého je možné využít je opravdu na cokoliv.

Pokračování článku  Jaké výhody nabídne Fastfin půjčka?

Co může celý proces vyřízení zdržet?

Pozor však na společnosti, které nefungují na popsaném principu, ale vyžadují i několik dalších kroků, které mohou vyřízení výrazně zdržet. Je samozřejmě lepší se takovým společnostem vyhnout. Mezi ty nejznámější postupy tohoto jednání patří třeba:

  • Nutnost zaslání registračního poplatku
  • Nutnost zadávání registračních SMS kódů
  • Nutnost skenování dokladů totožnosti
  • Nutnost čekat na kurýra, který přiveze podklady k půjčce

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *