Rychlá půjčka Kredito24 do 5 000 Kč pro nové klienty

Na finančním trhu, kde se pohybuje bezpočet bankovních i nebankovních firem a produktů je opravdu velmi těžké se vyznat. Pomůžeme Vám se trochu zorientovat a správně vybrat, hlavně nenarazit a nedostat se např. do dluhové pasti, která může být blíže, než si myslíte.

Pro dnešní den jsme pro Vás vybrali v poslední době velmi inzerovaný a pro mnohé lákavý produkt Kredito24 – rychlá půjčka do 5 000 Kč pro nové klienty.

Rychlá půjčka Kredito24

Kredito24 půjčka do 5000

Kredito24 půjčka do 5000

Jedná se o nebankovní produkt, kde si můžete půjčit od 1 000 Kč do 15 000 Kč. Sami pak volíte dobu splatnosti, která může 1 den až 30 dní. Nepotřebujete jediného ručitele, žádnou registraci, není nutné dokládat příjmy. Nikdo z firmy nekontroluje registry dlužníků apod. Aktuálně novým klientům firma nabízí půjčku až 15000 Kč bez úroků a poplatků. Peníze slibují připsat ihned na účet, pokud splníte všechny podmínky a to do 15 minut. Nemusíte platit žádné poplatky předem. Firma se chlubí nejpopulárnějšími půjčkami na celém českém trhu. Peníze dostanete rychle a mohou být použity na cokoliv, bez udání důvodu a dokládání jakýchkoliv potvrzení. Vstupní poplatek je 1 Kč, poté je částka zákazníkovi vyplacena.

Víte, že o nás psali na Idnes.cz při hodnocení půjček do 15 000 Kč

Druhý v pořadí se umístil poskytovatel Zaplo, který získal celkem 7,5 bodu. Třetí pak skončil poskytovatel Kouzelná půjčka se stejným počtem bodů. Lepší pořadí získal poskytovatel Zaplo především kvůli nižším poplatkům za poskytnutí půjčky. Na čtvrtém místě se pak s počtem sedmi bodů umístil poskytovatel Kredito 24.

Na tento produkt samozřejmě reagují lidé, kterým již banka nepůjčí ani korunu, ale možná tohle by Vás mělo od případné další půjčky odradit. Banka bez problémů spočítá, zda právě Vy jste schopni danou částku a půjčku splácet. U nebankovních sektorů toto nikdo neřeší.

Zní to lákavě, pokud máte velké finanční problémy, dlužíte nějaké bance, nebo jste dokonce v exekuci. Tento produkt tvrdí, že nic není problém, půjčí Vám, i kdybyste dlužili snad celé naší republice. Tak kde je háček? Možná Vám bude připadat, že nikde. Nalezené recenze a zkušenosti na webových stránkách jsou jak kladné, tak i záporné, ale to v dnešní době nic neznamená. Chyba nemusí být kolikrát na straně firmy, ale nepochopení zákazníka, který neví, co podepsal. Ale osobně si myslím, že firma patří spíše k těm serioznějším. Jak postupovat při výběru nebankovní půjčky si přečtěte v tomto článku.

Ale podívejme se podrobněji na příklady splátek. Když si půjčím 1000Kč, mohu si zvolit termín splatnosti od 1 do 30 dnů. Podaří se mi peníze rychle splatit do 7 dnů, zaplatím poplatek navíc 100 Kč, celkem tedy 1100 Kč. Pokud částku vrátím do 30-ti dnů, poplatek je již 300 Kč a celkem se tedy jedná o 1 300 Kč . Při tomto údaji jde již o jednoduché počty, úrok vychází na 30% p.m. a uváděné RPSN je neskutečných 2334%.

Teď už víte, že … pokud firma slibuje částku 5000 Kč bez úroků a poplatků, rozhodně to neznamená, že když si půjčíte 5000 Kč, vrátíte opět pouze 5000 Kč.

Připomeňme si, co vlastně RPSN je? Jednoduše lze říci, že jde o souhrn veškerých nákladů spojených s půjčkou – Roční Procentní Sazba všech Nákladů. Nezapomínejme na to, ať už budeme uvažovat o jakékoliv půjčce. Nejprve se díváme jak je vysoký úrok, ale RPSN téměř neřešíme.

RPSN zahrnuje:

  • poplatky za uzavření smlouvy
  • poplatky za správu úvěru
  • poplatky za vedení účtu
  • poplatky za převody finančních prostředků
  • první navýšená splátka
  • pojištění schopnost splácet aj.

Nejsme schopni toto všechno správně spočítat a pak bohužel dochází ke špatným zkušenostem, které mnohdy mohou končit soudy a exekucemi a to opravdu je pro pár vypůjčených korun.

Pozor tedy, pokud se Vám nepovede částku splatit do požadovaného termínu, který je zde uváděn. Půjčka by se Vám mohla již v této chvíli již velmi prodražit. Určitě si předem dobře rozmyslete, zda danou částku opravdu nutně potřebujete a zda se Vám to vůbec vyplatí. Určitě není nutné mít nejnovější telefon či televizi jen kvůli tomu, že pak nebudu mít střechu nad hlavou. Dvakrát měř a jednou řež rozhodně v tomto případě platí.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..