Rychlá půjčka do výplaty – záchrana lidí ve finanční nouzi

První půjčky na našem trhu byly vždy spojeny s nabídkou bank, kdy bylo vše spojeno s náročností a zdlouhavým procesem vyřízení. Doba ale pokročila a dnes už existuje dokonalý protipól, kterým je rychlá půjčka do výplaty. Ta je unikátní možností pro ty žadatele, kteří se dostanou do krátkodobých finančních problémů. Mezi ty může patřit nečekaný výdaj, neobdržený výplata, nebo třeba špatné měsíční hospodaření a nula na kontě.

Přes internet, z pohodlí domova

Tou hlavní charakteristikou je rozhodně to, že samotný proces žádosti probíhá ve většině případů online. Stačí vyplnit jednoduchý formulář, který se odešle, čímž se schvalovací proces spustí. Někteří poskytovatelé však nabízejí další alternativy, a to v podobě SMS žádostí, které mají stejnou váhu.

Víte, že … často není třeba jakéhokoliv papírování nebo osobních schůzek, a tak za pár minut jenom dorazí potvrzovací SMS o tom, že peníze byly odeslány.

Rychlá půjčka do výplaty nabízí hlavně menší sumy

Důležité je určitě to, že by se rychlá půjčka do výplaty neměla přirovnávat ke klasickým úvěrům, jelikož nabídne výrazně nižší sumy, než na které jsou lidí zvyklí. Většinou se jedná o částky začínající na několika stovkách a končící na hranici 10 000 Kč. Ani termín splatnosti není obvyklý, jelikož trvá maximálně 30 dní. Do daného data je navíc třeba půjčku vrátit jednorázově, a to včetně úroků a poplatků. Nutno ale podotknout, že někteří poskytovatelé umožní si termín splatnosti prodloužit. Ani to se ale neobejde bez další nutné platby.

Pokračování článku  Jak může vypadat podnikatelská půjčka?

Pro koho je rychlá půjčka do výplaty vhodná?

Obecně by se dalo říci, že je vhodná pro každého, kdo má jakékoliv finanční komplikace. Definujeme-li si skupinu možných žadatelů, tak ta bude opravdu široká. Možnost peníze získat totiž mají:

  • Běžní zaměstnanci
  • Podnikatelé
  • Nezaměstnaní
  • Studenti
  • Důchodci
  • Maminky na mateřské dovolené
  • Problémoví klienti

To vše díky tomu, že během žádosti není nijak ověřována bonita třeba nahlížením do registrů, ani není potřeba dodávat potvrzení o příjmu. Zde bychom však rádi podotkli, že výjimky mohou existovat, ale klasika, které s půjčkou do výplaty souvisí, má právě tuto charakteristiku.

Rychlá půjčka do výplaty a negativa s ní spojená

Ačkoliv produkt zní jako ideální řešení problémů pro každého, je třeba dodat, že v rámci osobního testování mnohé společnosti vykazovaly řadu negativ. Obecným problémem jsou velmi vysoké úroky, které měsíčně činí i 30 procent z půjčené částky.

Dalším negativem mohou být ověřovací poplatky, které celý proces získání výrazně prodlouží. Dalším negativem je ale i nesolventnost, hlavně nových a neznámých poskytovatelů. Proto je vhodné jít cestou raději těch prověřených, u kterých jistota půjčky skutečně je. Mezi trojici dobré volby rozhodně patří:

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *