Seznam produktů, které nabídne Hypoteční banka

Tato banka, za kterou stojí ČSOB, už ve svém názvu jasně uvádí, na co se specializuje a co nám může nabídnout. Jak z daného názvu jasně plyne, tím klíčovým produktem je samozřejmě hypotéka. Konkrétních možností ale může být celá řada a tak je dobré mít přehled o tom, jaké konkrétně můžete využít. A to se zajímavým bonuse, protože aktuálně platí toto: „Čím výš míříte, tím nižší úrok Vám dáme. Získejte slevu z úrokové sazby až 0,40 % navíc s vedením a správou úvěru zdarma.“

Základní produkt, který Hypoteční banka nabídne

Ano, je to klasická hypotéka. Tedy úvěrový produkt, který nám může pomoci splnit si sen o našem bydlení. Jeho základní charakteristikou je to, že můžeme získat peníze třeba na:

  • Stavbu domu
  • Koupi domu nebo bytu
  • Rekonstrukci našeho bytu nebo domu

To vše s možností pokrýt hypotékou až stoprocentní hodnotu nemovitosti, stejně jako s možností vyřídit řadu věcí jednoduše a přes internet. Dostupné je také výhodné pojištění, kdy jsme ochráněni proti celé řadě negativních situací. Protože je Hypoteční banka skutečně velkým poskytovatelem hypoték, nabídne i řadu dalších možností.

Pokračování článku  Nejvýhodnější hypotéka - víte, jak ji získat?

I na pozemek, nebo rekreační objekt

Nemusí to nutně být nemovitost taková, ve které chceme bydlet. Mezi nemovitý majetek se dnes samozřejmě počítají také pozemky, stejně jako sem patří třeba rekreační objekty v podobě různých chat a různých chalup. I ty můžeme tímto úvěrem financovat. Stejně jako u hypotéky klasické, i zde máme možnost nejenom výběru konkrétního termínu splatnosti až na 30 let, ale máme zde možnost si také zvolit vlastní termín fixace. Dá se tedy říci, že nám Hypoteční banka umožní mít vše ve vlastních rukou.

Peníze na cokoliv

I když má většina z nás hypotéku spojenu hlavně s koupí nemovitosti, nemusí to být nutně pravidlem. Existuje totiž produkt nesoucí název americká hypotéka. Zde jde o půjčku o podobné charakteristice jakou je hypotéka. Pouze s tím rozdílem, že peníze je možné využít na cokoliv, bez nutnosti dokládání konkrétního účelu. A i tuto lze u dané banky sjednat. Doplňuje tak poměrně pestrou nabídku dalších specifických úvěrových produktů. Mezi ně se řadí třeba hypotéka na byt v osobním vlastnictví, stejně jako hypotéka na družstevní byty.

Pokračování článku  Jaké služby jsou k dispozici v segmentu CSAS Osobní finance?

I pro ty, kteří již hypotéku mají

Na závěr musíme spolu s naším pozitivním hodnocením přidat i informaci o tom, že Hypoteční banka také na ty klienty, kteří již hypotéku mají – od jiného poskytovatele. Tu mohou refinancovat. Tedy mohou si ji jednoduchým způsobem přenést právě sem. Proč to udělat? Hlavní výhodou je jistota snížení celkového úroku, což vede hlavně ke snížení celkově splatné částky. Nehledě na možnost delšího rozložení splátek a tím možnost jejich výrazného snížení. I to je cesta, jak si hlavně starší a nevýhodné hypotéky efektivně zvýhodnit.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *