SIM Půjčka je půjčka bez bankovního účtu

Potřebujete půjčit jen menší částku a pouze na krátkou dobu? Pak by Vás mohla zaujmout SIM Půjčka s.r.o., která nabízí oproti svým konkurentům zajímavé výhody. Pojďme si tento finanční produkt blíže představit a podívat se na jeho největší pozitiva, ale i největší nevýhody.

SIM Půjčka s.r.o. – pro ty, kterým banka nepůjčí

Půjčka patří mezi krátkodobé nebankovní úvěry. Minimální částka, kterou si můžete vypůjčit, je 2 000 Kč, naopak maximum, které společnost SIM Půjčka s.r.o. svým klientům poskytuje, je 10 000 Kč. O půjčku si můžete požádat velmi snadno prostřednictvím webových stránek www.simpujcka.cz, kde také naleznete veškeré podrobné informace o půjčce, včetně návrhu smlouvy. Druhou možností je telefonická žádost na lince 226 256 010.

Doba splatnosti SIM Půjčky je 7, 15, 21 nebo 30 dnů – na jak dlouho si splatnost nastavíte, záleží jen na Vás.

Víte, že …. v případě, že půjčenou částku spolu s poplatkem nebudete moci uhradit včas, máte možnost si půjčku až třikrát prodloužit a to vždy na dobu 15 dní. Každé prodloužení je ale zpoplatněno, takže rozhodně doporučujeme peníze uhradit v řádném termínu.

SIM Půjčka je krátkodobým nebankovním úvěrem a tak nemusíte dokládat svoje příjmy ani nepotřebujete žádného ručitele. Co ale splňovat musíte, je požadovaný věk (mezi 18 a 65 roky), dále je podmínkou české občanství a žadatel nesmí mít u SIM Půjčky s.r.o. žádné dluhy.

Pokračování článku  Půjčkomat.cz - rychlé půjčky online bez registru a ručitele

Výhody SIM Půjčky

Předností SIM Půjčky je celá řada – podobně jako u jiných nebankovních úvěrů

  • nemusíte dokládat, jaká je Vaše měsíční výplata nebo jaké máte náklady,
  • velkým plusem je také možnost rychlého a pohodlného sjednání z domova přes internet nebo telefonicky,
  • rychlá je také výplata peněz – zvláště u bankovního převodu nemusíte dlouho čekat a peníze můžete mít na svém účtu již ten samý den, kdy Vám byla půjčka schválena,
  • další výhodou je možnost prodloužení a to dokonce hned třikrát za sebou,
  • konečně poslední velká přednost SIM Půjčky se týká lidí bez bankovního účtu – peníze si totiž můžete nechat poslat i poštovní poukázkou.

Nevýhody SIM Půjčky

SIM Půjčka má ale i svoje negativa. S poskytnutím úvěru jsou spojeny poměrně vysoké poplatky a vysoká roční procentní sazba nákladů (to je ovšem prakticky u všech nebankovních úvěrů, zvláště u těch krátkodobých). Nevýhodou je také maximální věková hranice, která byla stanovena na 65 let – pokud už je Vám více, úvěr Vám nemůže být poskytnut. Pro někoho pak může být minusem i skutečnost, že maximální standardní doba půjčky je pouhých 30 dní.

Upozornění: pro ty, co potřebují peníze na delší  dobu, se SIM Půjčka nehodí. Stejně tak nemá valný smysl ani pro ty, kteří potřebují půjčit vyšší sumu peněz.

No a vzhledem k vysokým poplatkům je určená spíše pro ty, kteří nemají šanci dostat úvěr od banky, a stačí jim jen malá částka na pár týdnů.

2 comments

  1. Dobrý den. Jde na webových stránkach se přihlásit na učet? Abych zjistila jestli mám pujčku splacenou? A jestli ne tak mi na pište částku. Dospělová

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *