Skartace dokumentů? Jde to i profesionálně!

stux / Pixabay
Nejrůznější druhy dat, dokumentů, důležitých papírů a dokladů nelze v případě jejich nepotřebnosti jen tak vyhodit do odpadkového koše. Riziku totiž vystavujete nejen dotčené osoby, ale i sebe. V této oblasti je tak potřeba soustředit svou pozornost na skartaci. Skartace je efektivním řešením likvidace dokumentů, pracujete-li s jejich velkým objemem nebo se soukromými či tajnými dokumenty. Skartací dochází nejen k trvalému znehodnocení dat, ale také k efektivnímu řešení spisových služeb.

Povolejte skartační profesionály do zbraně

Skartaci pochopitelně můžete zajistit sami a s pomocí moderních skartovaček nebo se můžete obrátit na profesionály, kteří mají se skartací nemalé zkušenosti a dokáží vám vypracovat na míru ušitý skartační plán. Jedou ze společností, která nabízí profesionální a komplexní služby v oblasti likvidace dokladů, dokumentů a jakýchkoliv dalších nosičů informací je i společnost EKOSKART.

Jaké služby společnost zajišťuje?

Společnost EKOSKART je kádrem v oblasti skartace dokumentů a dalších nosičů informací. Ekologickým způsobem dokáže skartovat například diskety, CD, DVD, ZIP, občanské průkazy, pasy i platební karty. Společnost ovšem můžete oslovit i v případě převozu dokumentů z vaší provozovny či kanceláře do sídla společnosti, kde mají být tyto dokumenty bezpečně a šetrně skartovány. V případě zájmu je možno požádat o osobní dohled nad průběhem skartace. To proto, abyste měli jistotu, že veškeré data a údaje jsou nenávratně zničena dle zákonných postupů. Jakmile skartace proběhne, společnost vydá protokol o ekologické likvidaci a odpad následně zašle do papírny k finálnímu zpracování.

Pokračování článku  Kde může být nabídnuta půjčka pro začínající podnikatele?

Jak se pohybují ceny služeb?

Skartace dokumentů Praha probíhá v kamerově střeženém objektu, takže o své data a údaje nemusíte mít sebemenší obavy. Ceny skartace začínají na 4 korunách za kilogram tříděného odpadu bez příměsí. S ohledem na množství a druh odpadu vám ale společnost ráda připraví individuální cenovou nabídku. Pro více informací navštivte její oficiální webové stránky www.ekoskart.eu.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.