SMS půjčka ihned na účet umožní získat půjčku přes mobil

Kdo si o úvěr žádal řekněme před 10 lety, ten musel do banky, kde ho čekalo mnoho žádostí a dokumentů, které musel vyplnit. Doba však postoupila dopředu, a to hlavně s příchodem nebankovních společností. Ty se pyšní hlavně jednoduchostí celého procesu. Vyzdvihneme-li jeden úvěrový produkt, který v tomto směru jasně vede, je jím SMS půjčka ihned na účet. Zajímá-li i vás, co může nabídnout, zde je jeho stručná charakteristika.

Jednoduchá žádost kdykoliv a odkudkoliv

To nejlepší na tomto úvěrovém produktu je určitě snadná žádost. K té totiž není třeba nic jiného, než mobilní telefon. Prostřednictvím něho napíšete SMS v určitém tvaru, která je odeslána na číslo nebankovní společnost. Příkladem takové SMS zprávy je třeba: „Částka Jméno Příjmení Doba splatnosti Rodné číslo Číslo OP Bankovní spojení Adresa“. Jakmile danou SMS poskytovatel úvěru obdrží, ihned začíná se schvalovacím procesem, ke kterému stačí pouze ty údaje, které jste ve zprávě zadali. Tento krok nemusí trvat déle, než několik minut.

Pokračování článku  Půjčka SMS aneb jak si požádat o půjčku s mobilem v ruce?

Bez dokládání i osobních schůzek

Důvod takto rychlého vyřízení je prostý. Jako žadatelé totiž nemusíte vyplňovat žádné tištěné formuláře, nemusíte se účastnit osobních schůzek, ani není třeba nic dokládat. A to ani potvrzení o příjmu.

Důvodem, proč jsou SMS půjčky ihned na účet oblíbené také u problémových klientů je to, že při schvalování není nahlíženo do registrů. A to ani do těch bankovních, ani do těch nebankovních. Celý proces tak směřuje k jedinému, a to k faktu, že si o peníze může požádat široká škála osob, konkrétně potom:

  • Běžní zaměstnanci a podnikatelé
  • Studenti
  • Maminky na MD
  • Důchodci
  • Lidé bez práce

Kolik je k dispozici a jak se SMS půjčka ihned na účet splácí?

Tato informace je tou klíčovou, na jakou byste se měli jako žadatelé zaměřit. A to z toho důvodu, že k dispozici jsou často menší částky, začínající na stokorunách a končící na hodnotě okolo 10 000 Kč. Někteří poskytovatelé tuto sumu překročí, jiní se k ní nepřiblíží ani z poloviny. Co je ale u všech stejné, to je splácení. Poskytnuté peníze se totiž vrací jednorázově, a to v termín splatnosti, který může být v rozmezí 1 – 30 kalendářních dní. Nesplnění tohoto data je spojeno s případným poplatkem.

Jak je to s poplatky a úrokovými sazbami?

Kromě toho, že si o nich povíme něco blíže, bychom rádi v tomto směru jasně a přímo upozornili, že jsou skutečně vysoké. Ačkoliv někdy jsou úroky schovávány za poplatky a naopak, faktem je, že měsíčně lze přeplatit danou půjčku o více než 30 procent. Pokud ji navíc dvakrát prodloužíte, což je také spojeno s platbou, vracíte po třech měsících dvojnásobek půjčené sumy. A to rozhodně není nic, co by se dalo považovat za něco skutečně výhodného. I proto je dobré žádost o tuto půjčku raději několikrát zvážit.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *