Snadná půjčka na bydlení vám zajistí samostatnost

Mít svoje vlastní bydlení. Prostě bydlet v něčem, co mi (respektive nám, když jde o rozrůstající se mladou rodinu) bude patřit. To ale nejde bez naspořených peněz, které má dnes jen málokdo. Dalším řešením je půjčit si v bance, dělá to tak dnes spoustu lidí. Jiné cesty bohužel asi není. Půjčka na bydlení ale potěší nízkým úrokem, sazby se neustále snižují a tento nastalý trend asi už jen tak nepoleví.

Hodláte se také stěhovat od rodičů?

Většina mladých řeší svou životní situaci rázně. Hypotéka na bydlení dnes už vůbec žádnou není výjimkou, poptává se zcela běžně. Zavázat se na pět, deset, ale i třicet let k postupnému splácení poměrně vysoké částky je možná hodně velká zodpovědnost, ale touha odstěhovat se od rodičů je mnohdy silnější. A určitě není divu, třicátník už by měl být dávno zcela samostatný. Úroky navíc začínají těsně pod hranicí dvou procent, mnohdy jdou ještě níže – rekordní úroková míra hypotéky je dnes v některých případech třeba i 1,79 procenta. A to už je celková cenovka za vlastní bydlení opravdu historicky nízko!

Pokračování článku  Seznam produktů, které nabídne Hypoteční banka
Dům na prodej, klíče od domu
Snadná půjčka na bydlení vám zajistí samostatnost

A na co se u hypotéky vlastně zaměřit? Co je opravdu klíčové?

  • Úroková sazba není vše. Prohlédněte si i sazebník poplatků. Na nich totiž můžete snadno prodělat i pár tisíc ročně navíc, které pak chybí v rodinném rozpočtu.
  • Doba splatnosti. Ale pozor, pohlídejte si i dobu možné fixace úrokové sazby a zhodnoťte aktuální situaci na trhu. Poraďte se ideálně s několika různými odborníky!
  • Výše půjčky. Kolik vám vlastně banka nabídne? 50 procent z hodnoty zastavované nemovitosti už získáte úplně všude, ale co takhle požádat klidně o 70 – 100 procent? Leckde se dočkáte kladné odpovědi.

Srovnejte si hypotéky nabízené na trhu na jediné obrazovce. Náš srovnávač tohle umožní a během pár minut poradí, jaká by zrovna pro vás byla ta nejvhodnější. Diskrétní zpracování dat, které je navíc hodně rychlé. Čekat nebudete celé hodiny, ale jen pár okamžiků. Výpočet hypotéky je otázkou minuty, budete mít tedy prakticky ihned jasno, na čem že to vlastně jste. Hypoteční úvěr je zkrátka dobrou možností, jak během několika málo let přijít k vlastnímu bydlení.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *