Specialista na poskytování půjček – Cofidis

Společnost Cofidis je specialistou na poskytování půjček, na tuzemském trhu působí již od roku 2004. Za tuto dobu se tato společnost Cofidis stala jednou z největších firem na poli spotřebitelských úvěrů a půjček. Původním cílem vzniku společnosti Cofidis v mezinárodním měřítku byl nákup splátek od zásilkové společnosti 3 Suisses, postupem času však společnost Cofidis přešla do obecnější roviny splátek – i na bezúčelné spotřebitelské úvěry.

Jaká je filozofie společnosti Cofidis? Předně se snaží být dynamickou společností určující trendy na poli spotřebitelských úvěrů. Pro společnost Cofidis je klient vždy na prvním místě. Zásadně se společnost vyhýbá nekalým praktikám, kterých se neštítí některé konkurenční společnosti, neboť jejich primárním cílem je si klienta dlouhodobě udržet.

Stěžejním bodem programu společnosti je kvalita nabízených služeb, neboť právě kvalitní produkty dostaly společnost Cofidis na špičku. Cofidis se dále snaží vytvářet jednoduché a především transparentní produkty, kterým budou rozumět a ovládat je dokonce i laici napříč společností.

Pokračování článku  Jak vypadá ideální půjčka pro podnikatele?

Společnost Cofidis nabízí jeden hlavní produkt – Půjčky Cofidis

Tyto půjčky je možné vyřídit velmi snadno a dokonce i online. Díky obrovské variabilitě a možnostem přizpůsobit si půjčku podle svých možností, je tento produkt společnosti Cofidis velmi populární. Neúčelovost půjčky Cofidis dělá z tohoto typu půjčky neocenitelný produkt, protože klienti mají možnost peníze použít na cokoliv a nemusí sdělovat společnosti účel půjčky.

Jaké jsou podmínky pro získání půjčky Cofidis?

  • Musíte být občanem České republiky nebo Slovenské republiky.
  • Musí vám být minimálně 18 let.
  • Musíte vlastnit bankovní účet.
  • Musíte vlastnit mobilní telefon (kvůli komunikaci).
  • Nesmíte mít záznam v registru dlužníků.
  • Musíte doložit své příjmy.

Cofidis nabízí rovněž půjčku bez registru a příjmu, kdy žádný z žadatelů ani klientů není kontrolován v bankovním registru dlužníků. To znamená, že ačkoliv jste měli v minulosti problémy se splácením, půjčka Cofidis vám i přes záznam v registru dlužníků půjčku poskytne.

Půjčka Cofidis je poskytována bez ručitele

Výhodou této půjčky je i ručení, pokud se rozhodnete požádat o nižší částku (tzn. do 50 tisíc Kč), nemusíte ani ručit žádnou nemovitostí či jiným majetkem.

Pokračování článku  Cofidis půjčky bez registru neposkytuje

Další výhodou je fakt, že společnost Cofidis nepožaduje v případě této půjčky potvrzení o příjmech žadatele či dokonce potvrzení o zaměstnanosti. Váš zaměstnavatel tudíž o vašich půjčkách nemusí vůbec nic vědět.

Zároveň je tato půjčka dostupná i pro nezaměstnané, matky na mateřské dovolené nebo důchodci.

Jaké jsou podmínky pro získání této půjčky?

  • Musíte být starší 18 let.
  • Musíte vlastnit platný doklad totožnosti (občanský průkaz, cestovní pas, řidičský průkaz).
  • Nesmíte být zbaven svéprávnosti.
  • Musíte vlastnit bankovní účet.

Jak zažádat o Cofidis půjčku?

V první řadě si musíte vybrat konkrétní typ půjčky, následně se vám zobrazí krátký formulář, který je nutné pečlivě vyplnit. Vyplnění formuláře vám zabere necelou jednu minutu, po jeho vyplnění je žádost okamžitě uložena a přeposlána ke schválení.

V případě, že by bylo potřeba doplnit další údaje, budete telefonicky kontaktováni. Po schválení půjčky již stačí pouze váš podpis a peníze jsou ihned na cestě k vám. Cofidis půjčky nabízí opravdu jedny z nejsnadnějších a nejpohodlnějších cest k financím. Pokud jste z Prahy a jste v situaci, kdy potřebujete půjčit finanční prostředky, můžete využít rovněž možnosti půjčky hotovosti Praha.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.