Spotřebitelské úvěry šité na míru

Každý může v životě udělat chybu. Důležité je se ze svých omylů poučit a neopakovat je. Vybírejte si takové spotřebitelské úvěry, které budou pracovat pro vás a ne proti vám. Uzavřít nevýhodnou smlouvu pro vás může znamenat nejen ohrožení vašich snů, ale také vaší finanční nezávislosti. Finanční gramotnost se dnes vyučuje na školách, ale co dělat, když už do školy dávno nechodíme? Jak poznat, že smlouva, kterou nám bankéř předkládá, je pro nás skutečně dobrá?

Nejvýhodnější půjčka je slovní spojení, se kterým se ohání dnes snad už každý. Ale jenom společnosti s patřičným know-how a orientací na zákazníka umějí nabídnout skutečně dobré finanční produkty. Taková je i nebankovní společnost AsisTeam s.r.o. Ano, vidíte dobře, jedná se o nebankovní subjekt, a to pro vás může paradoxně znamenat více výhod. Jak je to možné? Předně, AsisTeam s.r.o. nenahlíží do registrů, takže se značně zjednodušuje schvalovací proces žádosti o jakýkoliv úvěr. Stačí vám vyplnit elektronický formulář, opatřit žádost fotografií a popisem nemovitosti, přiložit kopii občanského průkazu a popsat účel úvěru.

Pokračování článku  Kdo dnes nabídne bankovní účet bez poplatků?

Jak vidíte, není to nic složitého, a pokud navíc využijete možnost expresního vyřízení vaší žádosti, peníze k vám nebudou putovat týdny, ale pouhé dny. Rychlost je v případě úvěrů často důležitá, aby vaši vysněnou nemovitost, ať už byt či dům, neprodali jinému zájemci dříve, než seženete peníze ke složení zálohy. Společnost AsisTeam s.r.o. vám vyjde maximálně vstříc, takže vám tyto starosti odpadnou.

A výše úvěru? Můžete si půjčit až 3 000 000,- Kč, popřípadě i více, pokud se domluvíte přímo se zástupci společnosti. A úrok není nikterak vysoký, podle typu úvěru začíná na 10.99% p. a. Dostanete možnost předčasného splacení a mnoho dalších výhod. A o poplatky předem se nestarejte, žádné u společnosti AsisTeam s.r.o. neexistují.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *