Test spotřebitelských úvěrů nebankovních společností. Která půjčka je nejvýhodnější?

Mnoho lidí hledá odpověď na otázku, která půjčka je nejvýhodnější. Toto úsilí je zcela na místě. Pokud si totiž vyberete správně, můžete své peněžence ušetřit pár (desítek) tisíc a sobě nepříjemné starosti.

Představa, že nejvýhodnější půjčku získáte pouze v bance, se pomalu stává zastaralým mýtem. Banky neprovozují charitu – za dobrým jménem s puncem serióznosti se někdy skrývají poměrně vysoké úroky, které by trumfla i leckterá z nebankovních úvěrových společností. Pokud jste tedy z nějakého důvodu neuspěli v bance, nevěšte hlavu.  Výhodné podmínky najdete i jinde. Ptáte se kde?

Právě to se pokoušelo zjistit Evropské sdružení pro podporu práv spotřebitelů UMBRELLA, které v roce 2013 uskutečnilo rozsáhlý test nebankovních společností. Účelem tohoto testu bylo pomoci spotřebitelům zorientovat se v široké nabídce nebankovních úvěrů a vybrat ten nejvýhodnější.  Vítězem testu se stala nebankovní půjčka ihned od společnosti TGI Money a.s.

Test byl proveden poměrně komplexním způsobem. Autoři testu nejdříve porovnali klíčové parametry půjčky (úroková sazba, RPSN, délka úvěru atd.). Dále posuzovali úroveň poskytovaných informací, tedy zda společnost otevřeně poskytuje veškeré potřebné informace a zda jsou pravdivě uvedeny. V rámci telefonického a osobního kontaktu pak také autoři testu hodnotili osobní přístup zástupce firmy a celkový dojem.

Pokračování článku  Jaké produkty nabídne klientům Air banka?

Výsledky testů jednoznačně potvrzují, že Hypopůjčka od TGI Money a.s. představuje tu nejlepší volbu na trhu úvěrových produktů. Nejenže společnost TGI Money a.s. poskytuje velmi výhodné podmínky úvěru, jako je nízká úroková sazba, přiměřené poplatky či volitelná doba splatnosti, ale představuje i záruku férového a etického jednání.  Pochopení potřeb klienta a férový přístup je u této společnosti vždy na prvním místě. Hypopůjčky lze sjednat po internetu, a to bez zbytečné administrativy a dokládání. Stačí vyplnit stručný formulář na webových stránkách společnosti a peníze mohou být takřka ihned na vašem účtu.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *