Tea Lemon Ginger Sea Buckthorns  - artoxana / Pixabay

Tyto ranní návyky vás nakopnou na celý den

Určitě jste to už zažili, že když se vzbudíte podrážděná, budete podrážděná celý den. A vystresovaná obličej není atraktivní tvář. Takže teď je ten čas, abyste se naučili užít si ráno. Začněte dnes a začleňte těchto pár triků do své ranní rutiny. Pokud tyto tipy budete dodržovat každý den, budete se cítit a vypadat lépe.

Zde je několik oblíbených tipů pro vaši krásu, které vám pomohou nastartovat den a dostanou vás na správnou cestu.

Nejdůležitější jídlo dne

Snídaně? Ihned se zbavte těch přeslazených cereálií, palačinek s javorovým sirupem a čokoládových šišek. Naše tělo potřebuje dostat to správné “palivo” ze správných jídel, aby mělo dostatek proteinů a živiny, které potřebuje. Snídaně, které obsahují velké množství proteinů vás udrží déle nasycených. To je důležité, abyste vyhnuli pojídání nesprávných jídel během dopoledne a přejídání se na oběd. Dejte si například vajíčka, řecký jogurt nebo proteinový čokoládový nápoj. Zde také najdete tipy na skvělé snídani. Výživa je základ.

Ráno jedině čaj

Nevíte si bez ranní kávy představit den? Zkuste se rozhodnout pro zdravější volbu. A tou je zelený čaj. Nejenže vám pomůže vzbudit se, ale obsahuje také antioxidanty, které vás ochrání před volnými radikály. Nezapomínejte, že volné radikály jsou zodpovědné za stárnutí. Pijte čaj jménem krásy.

Pokračování článku  Jak se neutopit v emailech a zvládnout svoji online korespondenci?
Matcha Tea Drink Beverage Teacup  - mirkostoedter / Pixabay
mirkostoedter / Pixabay

Antioxidanty jsou zlatem pro vaše zdraví

To, co dáváte na své tělo je stejně důležité jako to, co dáváte do něj. Proto byste měli používat na antioxidanty bohatou kosmetiku. Vitamíny C a E pomáhají chránit před volnými radikály. Naneštěstí tyto volné radikály se nacházejí všude – ve znečištěném ovzduší, kterému jste každý den vystaven, v UV slunečních paprscích a v mnoha jídlech, které konzumujete.

Naše vlastní těla produkují volné radikály. Proto používat každý den kosmetiku s antioxidanty je naprosto nezbytné. Nezapomeňte na odličovač, toner, sérum na řasy a hydratační krém. Zcela nezbytný je i opalovací krém před tím než odejdete z domu, bez ohledu na počasí. Chránit pokožku před škodlivým slunečním zářením je důležité dělat jménem krásy.

Opravdu pijete dostatek vody?

Určitě víte, jak důležitá je voda na hydrataci těla, ale víte proč je důležité její vypít dostatečné množství ráno? Zamyslete se. Každá hodina, kterou prospíte je hodinou bez vody. Proto musíte doplnit tělu vodu, kterou v noci nedostalo. Když jste dehydratován (a to tělo je po 8 hodinách bez vody) necítíte se nejlépe. Může vás bolet hlava, jste zpomalený a tato dehydratace se projevuje i navenek. Vrásky jsou výraznější. Proto se naučte ihned po probuzení vypít velkou sklenici čisté vody. Nejenže vám pomůže doplnit tělu tekutiny, ale nastartuje váš metabolismus a vy vykročíte do nového dne tou správnou nohou.

Pokračování článku  Chcete vědět, jak zvýšit pracovní výkon? Máme pro vás několik tipů

A co ranní pohyb

Pokud si ráno dopřejete trošku cvičení a pohybu, bude to mít dobrý efekt na váš celý den. Vyčleňte si ráno nějaký čas na svižnou chůzi, plavání nebo cyklistika. Studie dokazují, že ti lidé, kteří ráno cvičí spí lépe v noci. A nezapomínejte, že dobrý spánek je klíčový pro vaši krásu. Navíc nic vám nedodá tolik energie, mladší a svěží vzhled jako energický začátek dne. Takže už žádné odkládání budíku! Věřte nebo ne, ale 10 minut ráno v posteli navíc vám nepomůže vstát. Odložte si budík daleko od postele, abyste museli vstát ho vypnout.

Dodržujte ráno těchto pár tipů a uvidíte, že se naučíte ráno milovat. Starat se o pleť a tělo je důležité. Nezapomínejte, že zdravé tělo a zdravá pleť jsou vždy nejkrásnější!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *