U jakých společností vás může čekat nejlepší nebankovní půjčka?

Pokud něco nazýváme slovem nejlepší, může to být velmi často spojeno s naším subjektivním pocitem. A přesně tak to může být i v případě, kdy je popisovaným produktem nejlepší nebankovní půjčka.

My se však zaměříme na skutečné parametry v rámci daného segmentu a zmíníme společnosti, které nejsou na našem trhu příliš známé, ale od těch klasických se liší hlavně tím, že nabídnou více výhod.

Nejlepší nebankovní půjčka by měla být vyřízena u nás doma

Většina typů půjček vyžaduje naprosto stejný postup. Online si požádáme, následně se musíme dostavit na pobočku, podepíšeme smlouvu a čekáme na peníze. Jsou však i poskytovatelé, kteří fungují zcela jinak. Díky nim totiž můžete daný úvěr vyřídit v pohodlí vašeho domova. Také si požádáte online, ale následně se s vámi spojí obchodní zástupce, který vám přiveze jak smlouvu, tak i peníze. A to samozřejmě hned druhý den.

Příkladem takové možnosti je jak známá společnost Provident, tak je to ale i společnost SmartPůjčka, nebo také poskytovatel s názvem Door Financial. A ten na svém webu vše výše uvedené jasně potvrzuje, jelikož uvádí toto: „Hlavní výhodou DOOR půjčky, která je nabízena do částky až 50000 Kč je, že její vyřízení klientovi zabere minimum času. Náš obchodní zástupce přijede až do místa bydliště, sepíše s klientem žádost o půjčku a prověří, zda půjčku bude schopen splácet. Od vyhodnocení žádosti nebude vyplacení peněz trvat déle než 48 hodin.

Pokračování článku  Proč jsou nebankovní půjčky ihned na účet tak oblíbené?

Mikropůjčka nemusí chodit jenom na účet

Druhou možností, jak může nejlepší nebankovní půjčka vypadat, je mikropůjčka, která je spojena nejenom s vyplácením peněz na účet. To je dnes poměrně klasická a nejvíce využívaná možnost, ale to neznamená, že je u všech oblíbená. A tak někteří poskytovatelé nabídnou variantu, kdy lze peníze zaslat i poštovní poukázkou. Nejdále je potom poskytovatel ClicCredit, který je unikátní v tom, že si můžete peníze vybrat třeba na terminálech Sazka. A jelikož jsou rozesety po celé České republice, znamená to pro vás nejenom rychlost, ale i jednoduchost. Tím ale poskytovatel s výhodami nekončí, jelikož pro držitele ISIC karet, tedy pro studenty nabídne možnost čerpat půjčku bez poplatku i úroku. A i to může být známka toho, že je něco nejlepší.

Jste v exekuci? Nevadí!

Samozřejmě oblíbenost může být určována podle toho, pro koho je daný typ nebankovní půjčky určený. Většinou je ideálním klientem osoba ve středních letech, která pracuje a má dostatečný příjem. Pokud však jsou společnosti, které cílí i na problémové klienty, je to pro ni plus. Nejdále jsou na tom takové, které nabídnou takzvané vyplacení exekuce. Zde figuruje známý poskytovatel Acema, který je však doplňován také několika méně známými možnostmi, jako je AktivaFin, HK Investmen vám půjčí například i v Kolínět, nebo také Vitacredit. Ve všech případech tak může daná půjčka i zachránit střechu nad hlavou.

Pokračování článku  Je půjčka ještě dnes opravdu dobrým úvěrovým produktem?

V rámci zachování objektivity ale musíme zmínit, že daná půjčka musí být velmi často ručena nemovitostí. Naštěstí není tak důležité, jaká to bude, a tak se může jednat o:

  • Byt
  • Dům
  • Pozemek
  • Výrobní nebo rekreační objekt

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *