U koho je dostupná SMS půjčka bez 1Kč?

SMS půjčky zažívají stále velký boom. Je to dáno tím, že jsou skutečně jednoduché na získání, jsou rychle vyřízeny a mohou nabídnout i širokou škálu částek. Bohužel když je společností na několik desítek, ne všechny jsou stejné. U některých může být rychlost vyřízení narušena nutností zaslání registračního poplatku. Podívejme se tedy na to, jak vypadá SMS půjčka bez 1Kč a jaké společnosti ji mohou nabízet.

Čím je SMS půjčka bez 1Kč charakteristická?

Než se dostaneme ke konkrétním společnostem, je dobré podívat se na tento typ půjčku obecně. Tedy pohledem toho, jak se liší od těch, které korunový poplatek vyžadují. Ten je nejčastěji určený výhradně k tomu, aby jím byl ověřený váš bankovní účet. Sice je to poplatek skutečně zanedbatelný, ale jeho problémem může být časová prodleva. Pokud ho posíláte v rámci dvou rozdílných bank, a třeba během pátečního dne, může být jasným rizikem to, že bude připsaný až v pondělí. A tím se žádost o půjčku a samotné schválení výrazně prodlužuje.

Pokračování článku  Trápí vás krátkodobý nedostatek peněz? Víme, jak problém řešit

Začneme první společností – Ferratum

Tento poskytovatel není na trhu nebankovních půjček žádným nováčkem. Poskytovatel byl dokonce jedním z prvních, který se začal právě na tuto oblast úvěrových produktů přímo specializovat. Budeme-li konkrétní, tak původní charakteristika přetrvala až do dnešní doby. Je to tak stále SMS půjčka bez 1Kč, o kterou si lze jednoduše, z pohodlí domova požádat. Navíc s jistotou transparentních podmínek a také rychlého vyřízení.

Co by nás mělo také zajímat, to je samotná charakteristika tohoto úvěrového produktu. Částky, na které můžeme dosáhnout, se pohybují v rozmezí 500 Kč – 10 000 Kč. Ty lze kombinovat s termínem splatnosti. Ten začíná na délce 7 dní. Na rozdíl od svých konkurentů však Ferratum jeho koncovou hranici nabídne podstatně delší.

Víte, že … peníze lze mít až po dobu 45 kalendářních dní. Samozřejmě nechybí možnost prodloužení termínu. Za klasiku je považováno vyřízení z domova, bez papírování, nebo ověřování příjmu.

Co je druhou možností? Poskytovatel CreditON

Druhým poskytovatelem mikropůjček, u kterého je samozřejmostí SMS půjčka bez 1Kč, je právě CreditON. Tato společnost zaujme určitě tím, kolik si u ní lze půjčit. Dostupná částka začíná na hodnotě 500 Kč, ale končí až na zajímavé sumě 20 000 korun českých. Zapomínat však nesmíme na to, že je určena pro opakované žadatele. Termín splatnosti je klasický. Jde o rozmezí 1 – 30 kalendářních dní.

Pokračování článku  Fajn půjčka - jaké má parametry a co nabídne?

I zde samozřejmě platí, že máte jistotu online vyřízení, bez jakýchkoliv potřeb toho, aby byl dokládán příjem, aby bylo nahlíženo do registrů, nebo aby bylo vyžadováno složité papírování. Více o tom píše samotná společnost, která uvádí: „Na Váš mobilní telefon přijde unikátní SMS kód, který zadáte do formuláře, který se Vám zobrazil na ploše. Po správném potvrzení kódu se Vám zobrazí další krok, kde vyplníte ostatní informace, potřebné k uzavření půjčky. Na závěr už jen čekáte na poslední krok – zpracování Vaší žádosti a poskytnutí půjčky.“

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *