U koho může být dostupná půjčka 5000 Kč?

Pokud uvažujeme o půjčce, je samozřejmě třeba vědět, jakou půjčku chceme. Pokud to jsou miliony, je ideální americká hypotéka. Pokud naopak desetitisíce, pomůže klasická bankovní nebo nebankovní půjčka. Pokud však potřebujeme řešit své finanční komplikace, je dobrou volbou půjčka 5000. Tedy úvěrový produkt ze segmentu mikropůjček, který pokud něčím nadchne, tak určitě jednoduchostí a také rychlostí vyřízení.

Pojďme se podívat na ideální zástupce, u kterých může být tato půjčka snadno dostupné.

Nejznámější půjčka 5000 je od Ferratum

Tento poskytovatel je na našem trhu nejdéle, a tak je s mikropůjčkami velmi často spojován. Pokud je něco, čím je charakteristický, potom je to určitě rychlost vyřízení. Tu dokonce garantuje a tak na svém webu uvádí toto: „Na Váš mobilní telefon přijde SMS o schválení, nebo zamítnutí půjčky. Díky servisu 24/7 (24 hodin denně, 7 dnů v týdnu) pak SMS obdržíte do 10 minut.“ Tato rychlost je dána hlavně tím, že vše vyřídíte velmi jednoduše a rychle, a to samozřejmě i z pohodlí vašeho domova. Bez nutnosti kamkoliv chodit, stejně jako bez nutnosti cokoliv dokládat.

Pokračování článku  Zajímáte se o nebankovní půjčky? A víte, co znamená zkratka BRKI?

Samotná žádost je přitom velmi jednoduchá a uskutečníte ji online. Kromě částky si také zvolíte termín splatnosti, který může být až 45 dní. Následně vše odešlete, a jakmile se peníze objeví na vašem účtu, je jenom na vás, na co je konkrétně využijete.

Zkuste i společnost Zaplo

Druhou možností je určitě poskytovatel Zaplo. I u toho je půjčka 5000 Kč spojena s jednoduchými podmínkami, které začínají už online žádostí. Zde je však důležité dodat to, že tento poskytovatel od vás bude vyžadovat zaslání korunového registračního poplatku a oskenovaný doklad totožnosti. Je to nutné proto, aby se minimalizoval případný podvod, který by mohl někdo spáchat.

Samozřejmostí je i zde to, že je vše vyřízeno velmi rychle, z pohodlí vašeho domova, bez nutnosti kamkoliv chodit, nebo bez nutnosti jakéhokoliv papírování. Co není třeba dokládat, to je příjem, stejně jako není ani nahlíženo do registrů.

To nejlepší patří na konec: první půjčku lze získat zcela zdarma, tedy nejenom bez úroku, ale i bez jakéhokoliv poplatku. Kolik si tedy vezmete, tolik také vrátíte.

Dobré služby nabídne i CreditON

Třetí společností, u které může být pětitisícová půjčka spojena s jistotami, je společnost CreditON. Pokud se ta může něčím pyšnit, tak také vcelku benevolentním procesem získání. Jediné, co je třeba splnit, je totiž toto:

  • Věkové rozmezí 18 – 75 let
  • Tuzemské státní občanství
  • Vlastní bankovní účet
Pokračování článku  Máte půjčku? www.cetelem.cz klientská zóna vám i umožní spravovat

Co ani zde není třeba dokládat, to je samozřejmě výše vašeho příjmu, nebo se není třeba bát ani toho, že by bylo nahlíženo do registrů. Jediné, co stačí, je platný doklad totožnosti a mobilní telefon, na který přijde informace o tom, zda byla žádost schválena.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *