Účetnictví je dnes žádané – co vám přinese kurz?

 Tvorba zisku je pro podnikatele prioritou. Neobejde se to však bez přesného přehledu o příjmech a výdajích, kam patří mimo jiné i záznamy o vývoji hospodaření a samozřejmě nezbytná administrativa pro stát.

Žádný větší podnikatel tedy nemůže svou firmu vést bez někoho, kdo se mu o tuto oblast dobře postará. Přemýšlíte o nové práci? Pak by pro vás mohly být kurzy účetnictví tím správným odrazovým můstkem.

Zkušenosti ani znalosti mít nemusíte

Klasický kurz mzdové účetnictví vás naučí všechno pěkně od píky. Věnuje se nejdříve základnímu principu účetnictví, a poté postupuje k náročnějším operacím včetně možných daňových dopadů. Nejde o nic mimořádného, ale o dokonalou přípravu na každodenní praxi, bez níž se zkrátka jako účetní neobejdete.

Všechno si dokonale osvojíte díky procvičování aktuálně probraných témat na názorných příkladech – později přijdou na řadu i složitější daňová přiznání apod. Nakonec zvládnete výpočet daňové povinnosti zcela bez zádrhelů.

Když si chcete látku „jen“ zopakovat

Vracíte se k účetnictví po delší době? Pak určitě neuškodí si znovu projít základy a seznámit se s novelizacemi. Vody této profese totiž každý rok rozčeří nová nařízení, výjimky a úlevy. Žádné daňové přiznání tedy nebude stejné.

Pokračování článku  Když čas je svědomí: mezinárodní kurýrní služba IN TIME KURÝR

A abychom nezapomněli, tyto kurzy se hodí i pro všechny, kteří plánují rozjet vlastní podnikání, ale zatím nemají možnost si najmout vlastní účetní. Často jde o maminky na mateřské nebo ty, kteří už nejsou tak úplně spokojeni se svou každodenní pracovní rutinou.

A kde tato školení absolvovat? Šikovné rekvalifikační kurzy Brno najdete na stránkách Orangeacademy.cz. Ve hře není jen účetnictví, ale třeba také kurz personalistiky, marketingu nebo třeba kurzy jazykové. Stačí si vybrat.

Každý z nich obsahuje množství podkladových materiálů (volně přístupných) a samozřejmě i důkladné procvičení aktuálně probírané látky. Lektoři vám nic neprominou. Musíte všemu porozumět opravdu dokonale, abyste uspěli. A o to při dobrém kurzu jde.

Účetnictví je dnes žádané – co vám přinese kurz?

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *