Umožňuje Moje KB Banka přihlášení přes internet? Ano!

Komerční banka je univerzální banka, která má pevné postavení na českém finančním trhu. Je součástí významné mezinárodní skupiny Société Générale. Spadá mezi přední bankovní instituce nejen v České republice, ale také v regionu střední a východní Evropy. Její portfolio zahrnuje retailové, podnikové a investiční bankovnictví. Vybudovala si hustou síť poboček a svým zákazníkům nabízí také přímé bankovnictví.

Co banka nabízí?

 • Účty a platby
 • Půjčky
 • Spoření a investování
 • Pojištění a bezpečí
 • Hypotéky
 • Developerské projekty

Recenze bankovních účtů

Jedním z nejžádanějších produktů Komerční banky je účet. Jakmile na stránkách Komerční banky najedete na záložku „Účty“, zobrazí se vám několik typů účtů, přičemž každý má své specifické vlastnosti:

 • MůjÚčet – běžný osobní účet
 • TOP nabídka – 2 mezinárodní zlaté platební karty, virtuální platební karta
 • Konto G2.2 – konto pro studenty
 • Dětské konto Beruška – účet pro zhodnocení úspor vašeho dítěte
 • KB Start konto – pro klienty obchodující s cennými papíry
Pokračování článku  Umožňuje MONETA Money Internet Banka přihlásit se kdykoliv?

Nejběžnější volbou je MůjÚčet. Jedná se o balíček, který obsahuje vše potřebné pro správu financí. Komerční banka dokonce nabízí možnost získat až 100 % z měsíčního poplatku za vedení účtu zpět. Zde je ale nezbytné projevit svou aktivitu.

Tento bankovní účet s elektronickým výpisem je veden v Kč. Nad svými financemi budete mít přehled prostřednictvím telefonu, internetu i mobilu. K běžnému účtu je emitována také platební karta s cestovním pojištěním. Moje KB Banka přihlášení umožňuje prostřednictvím internetu, protože internetové bankovnictví je v současné době nejjednodušší způsob, jak mít dohled nad svými financemi.

Pro koho je MůjÚčet určený?

 • každému občanovi (fyzické osobě), který dovršil hranice 18 let věku

Moje KB Banka přihlášení zprostředkovává přes internet

Jak popisuje Komerční banka svou aplikaci? „Chcete snadno komunikovat se svou bankou a provádět většinu bankovních operací prostřednictvím internetu? Pak je právě pro vás určena MojeBanka, moderní služba internetového bankovnictví Komerční banky. Tato služba vám umožní získávat informace o účtech a provádět bankovní operace z pohodlí vašeho domova či kanceláře, a to v kteroukoli denní či noční dobu nezávisle na otevírací době pobočky.“

Internetové bankovnictví Komerční banky vystupuje pod názvem MojeBanka. Jedná se o jednu z nejlépe hodnocených aplikací internetového bankovnictví na českém trhu. O dobrou pověst se postaralo stabilní fungování, přehlednost a také pestrá škála užitečných funkcí, které uplatní individuální klientela i firemní klientela.

Pokračování článku  Jaké nabídne Komerční banka cestovní pojištění?

[stextbox id=”info”]Když jsem uskutečnila poprvé do Moje KB Banka přihlášení, byla jsem překvapena. Ovládání je intuitivní a ke všem funkcím je snadný přístup. O bezpečnost internetového bankovnictví se stará certifikát. Internetovému bankovnictví nemám co vytknout. A pokud jste laik na poli bankovnictví, určitě sáhněte po MojeBanka.[/stextbox]

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *