V čem je půjčka Creditsor unikátním půjčkovým produktem?

Pro půjčku můžeme na pobočku banky, na pobočku nebankovní společnosti, ale stejně tak i na internet. V tomto ohledu nabídne možnosti třeba půjčka Creditsor. Ta je v dnešní době produktem ze sekce nebankovních úvěrů, konkrétně potom ze sekce půjček přede výplatou. V mnoha směrech je také produktem poměrně unikátním a tak se pojďme společně podívat na to, jak nás může potěšit.

Široká nabídka investorů

To hlavní, čím se půjčka Creditsor dokáže lišit od svých konkurentů je v první řadě určitě to, že peníze neposkytuje pouze tato firma, ale i řada dalších investorů. Konkrétně k tomu samotná společnost dodává toto: „Spolupracujeme výhradně se spolehlivými a důvěryhodnými kreditory, kteří poskytují ty nejlepší podmínky, kvalitní zákaznickou podporu a nízké úrokové sazby.“ Z toho samozřejmě můžeme těžit my jako žadatelé. Mohou nám být totiž nabídnuty takové podmínky, v rámci kterých bude půjčka téměř stoprocentně schválena.

Pokračování článku  Může být Zaimo půjčka podvod - půčky online do 15 minut

Jasně definované částky

I když společnost spolupracuje s více investory, neznamená to, že by měla jakkoliv rozdílné podmínky. V tomto ohledu je plně jednotná, což znamená fakt, že si můžeme vybrat z pevně dané částky, která nám je jako žadatelům k dispozici. Budeme-li konkrétní, potom si můžeme požádat o sumu v rozmezí 500 – 4 500 korun českých, a to na dobu v rozmezí 1 den až jeden kalendářní měsíc. Co je samozřejmostí, že si o peníze požádáme online (přehled online půjček v České republice.

Půjčka Creditsor může být spjata s nulovým, ale i vysokým úrokem

Poměrně velkou unikátnost najdeme ve spojení s úrokovou sazbou. Společnost dnes nabídne, stejně jako celá řada dalších konkurentů možnost první půjčky zdarma. Na druhou stranu při nesplnění podmínek této akce, nebo při opakované žádosti je třeba počítat s vyšším úrokem. Proto upozorňujeme na neunáhlené žádosti, jelikož s ním se půjčka nevyplatí tolik.

Pozor: Při maximální částce totiž můžete přeplatit i 1 500 Kč, a to během jednoho měsíce. Také je ale třeba dát si pozor i na případné poplatky za prodloužení.

Z pohodlí domova

Dalším unikátem je to, že v rámci schvalovacího procesu není třeba kamkoliv chodit, jelikož půjčka je vyřízena z pohodlí vašeho domova. Je to dáno i podmínkami, mezi které patří:

  • Pravidelný příjem
  • Věk v rozmezí 18 – 65 let
  • Tuzemské státní občanství
  • Vlastní bankovní účet
Pokračování článku  Jste bez práce a na mizině? Pomoci vám mohou půjčky bez potvrzení o příjmu

Po žádosti se tak rozběhne automatický schvalovací proces, na jehož konci vás čeká to, že peníze odcházejí na váš účet. A to bez nutnosti sepisování smluv, osobních schůzek, nebo dalších různých formalit, se kterými mohou být hlavně konkurenční půjčky přímo spjaté.

Posledním pozitivem a vlastně i unikátem je to, že peníze lze využít na cokoliv. Většina lidí je sice využije na řešení svých finančních problémů, ale to neznamená, že by nemohly být použity i na nákup zboží, nebo služeb.

Creditsor půjčka online
Creditsor půjčka online

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *