V čem je půjčka Creditsor unikátním půjčkovým produktem?

Pro půjčku můžeme na pobočku banky, na pobočku nebankovní společnosti, ale stejně tak i na internet. V tomto ohledu nabídne možnosti třeba půjčka Creditsor. Ta je v dnešní době produktem ze sekce nebankovních úvěrů, konkrétně potom ze sekce půjček přede výplatou. V mnoha směrech je také produktem poměrně unikátním a tak se pojďme společně podívat na to, jak nás může potěšit.

Široká nabídka investorů

To hlavní, čím se půjčka Creditsor dokáže lišit od svých konkurentů je v první řadě určitě to, že peníze neposkytuje pouze tato firma, ale i řada dalších investorů. Konkrétně k tomu samotná společnost dodává toto: „Spolupracujeme výhradně se spolehlivými a důvěryhodnými kreditory, kteří poskytují ty nejlepší podmínky, kvalitní zákaznickou podporu a nízké úrokové sazby.“ Z toho samozřejmě můžeme těžit my jako žadatelé. Mohou nám být totiž nabídnuty takové podmínky, v rámci kterých bude půjčka téměř stoprocentně schválena.

Pokračování článku  Kdy se (ne)vyplatí krátkodobá půjčka?

Jasně definované částky

I když společnost spolupracuje s více investory, neznamená to, že by měla jakkoliv rozdílné podmínky. V tomto ohledu je plně jednotná, což znamená fakt, že si můžeme vybrat z pevně dané částky, která nám je jako žadatelům k dispozici. Budeme-li konkrétní, potom si můžeme požádat o sumu v rozmezí 500 – 4 500 korun českých, a to na dobu v rozmezí 1 den až jeden kalendářní měsíc. Co je samozřejmostí, že si o peníze požádáme online (přehled online půjček v České republice.

Půjčka Creditsor může být spjata s nulovým, ale i vysokým úrokem

Poměrně velkou unikátnost najdeme ve spojení s úrokovou sazbou. Společnost dnes nabídne, stejně jako celá řada dalších konkurentů možnost první půjčky zdarma. Na druhou stranu při nesplnění podmínek této akce, nebo při opakované žádosti je třeba počítat s vyšším úrokem. Proto upozorňujeme na neunáhlené žádosti, jelikož s ním se půjčka nevyplatí tolik.

Pozor: Při maximální částce totiž můžete přeplatit i 1 500 Kč, a to během jednoho měsíce. Také je ale třeba dát si pozor i na případné poplatky za prodloužení.

Z pohodlí domova

Dalším unikátem je to, že v rámci schvalovacího procesu není třeba kamkoliv chodit, jelikož půjčka je vyřízena z pohodlí vašeho domova. Je to dáno i podmínkami, mezi které patří:

  • Pravidelný příjem
  • Věk v rozmezí 18 – 65 let
  • Tuzemské státní občanství
  • Vlastní bankovní účet
Pokračování článku  Půjčka na směnku? Nejjednodušší, ale nejméně výhodná možnost úvěru?

Po žádosti se tak rozběhne automatický schvalovací proces, na jehož konci vás čeká to, že peníze odcházejí na váš účet. A to bez nutnosti sepisování smluv, osobních schůzek, nebo dalších různých formalit, se kterými mohou být hlavně konkurenční půjčky přímo spjaté.

Posledním pozitivem a vlastně i unikátem je to, že peníze lze využít na cokoliv. Většina lidí je sice využije na řešení svých finančních problémů, ale to neznamená, že by nemohly být použity i na nákup zboží, nebo služeb.

Creditsor půjčka online
Creditsor půjčka online

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *