V čem je zajímavá nová extra rychlá krátkodobá půjčka?

Myslíte si, že vás ve světě úvěrových produktů už nemůže skutečně nic překvapit? Omyl. Pokud vás něco rozhodně zaujme, je to zcela určitě nová extra rychlá krátkodobá půjčka. Pokud je v něčem unikátní, tak v první řadě opravdu svou rychlostí.

Dnes už totiž nemusíte na vyřízení čekat dlouhé dne, hodiny, nebo snad desítky minut. Pokud totiž budeme opravdu konkrétní, je třeba zmínit skutečnou špičku v rámci tohoto segmentu, kterou je poskytovatel Kredito24. A ten na svých webových stránkách uvádí toto: „Nabízíme drobné půjčky v expresním čase. Vyplnit přihlášku trvá pouze 2 minuty a peníze převedeme na Váš účet ihned. Průměrná čekací doba na jeden úvěr je 1 minuta a 30 sekund.“ To jasně vypovídá o tom, jak rychlá může tato možnost skutečně být. Tím ale její výhody určitě nekončí.

Nová extra rychlá krátkodobá půjčka nabídne široký výběr částek

Pokud ale tato půjčka také něčím nadchne, je to určitě škálou finančních částek, které dokáže nabídnout. Už dávno neplatí, že by se sumy pohybovali jenom v řádech pár tisíců korun. Takto to sice v minulosti bylo, ale dnes umí nová extra rychlá krátkodobá půjčka nabídnout opravdu mnohem více. Budeme-li konkrétní, mohou částky startovat na hodnotě 500 korun českých, ale můžeme se dostat třeba i na 15 000 Kč – společnost Zaplo, stejně jako se můžeme dostat i na 20 000 Kč – společnost CreditON. Díky tomu už nejsme tolik omezováni ve chvíli, kdy si peníze chceme vzít nejenom na řešení našich krátkodobých finančních problémů.

Pokračování článku  Co je to SMS půjčka

Délka splatnosti se prodlužuje

Pokud jste byli zvyklí na to, že v segmentu mikropůjček si můžete půjčit jenom na dobu jednoho měsíce, je aktuální situace také zcela jiná. Příkladem může být třeba společnost Ferratum, která umožní získat půjčku i na dobu 45 dní. Samozřejmě s možností následného prodloužení, a to samozřejmě i opakovaně. Tím ale výhody spojené se splatností určitě nekončí. Pokud mluvíme o možnosti dalšího prodloužení daného data, je třeba vyzdvihnout společnost Zaplo. Ta totiž umožní daný termín prodlužovat neomezeně, a to v rámci celého roku. Je tedy jenom na vás, jak dlouho budete půjčku mít.

To dobré zůstává

Pokud je samozřejmě něco, co zůstává nadále, to jsou podmínky vyřízení. Jak totiž čekáte, stačí splnit pouze tři hlavní podmínky, kam patří:

  • Plnoletost
  • Tuzemské státní občanství
  • Bydliště na území České republiky

Není tak třeba dokládat ani příjem, stejně jako není nahlíženo ani do registrů bankovní, tak není nahlíženo ani do těch nebankovních.

S nulovým úrokem

Poslední zajímavostí, kterou nová extra rychlá krátkodobá půjčka má a proč ji kladně hodnotíme, je to, že může být i bezúročná. Je to dáno tím, že jako žadatelé máte možnost první půjčky zdarma, tedy s nulovou úrokovou sazbou, i nulovým poplatkem.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *