V rámci výhodného úvěru pomůže Česká spořitelna půjčka, která padne každému

Jenom těžko bychom v našich končinách hledali známější banku, než je právě Česká spořitelna. Půjčky, která nabízí, dnes přijdou vhod skutečně každému, a to díky celkovému konceptu, v rámci kterého jsou jednotlivé produkty rozřazeny. V tomto směru tak můžeme vybírat z těchto možností:

Obecně lze samozřejmě říci, že dané půjčky rozhodně lze doporučit. Ačkoliv podmínky mohou být náročnější, je třeba mít na paměti, že banky obecně nabídnou výhodnější úroky, což je určitě plus. A tak pokud peníze opravdu potřebujete, vyberte si tu svou možnost.

Hlavní produkt, který nabídne Česká spořitelna půjčka klasická

Začneme tedy klasickou půjčkou, kterou samotný bankovní dům charakterizuje takto: „Nezáleží na tom, jestli si chcete pořídit nové vybavení do domácnosti, zaplatit účty nebo si potřebujete pořídit cokoliv jiného. My vám splníme vaše přání získat peníze rychle a snadno.“ My však budeme o něco konkrétnější a zmíníme, že se jedná o úvěr neúčelový, tedy bez nutnosti dokládat to, co si za peníze koupíme.

Pokračování článku  Jak vypadá ideální půjčka pro podnikatele?

Co mnohé žadatele zajímá nejvíce, to jsou informace o tom, kolik si lze půjčit. Finanční rozpětí startuje na hodnotě 20 000 Kč, přičemž maximum, které lze získat, činí příjemných 700 000 Kč. Danou sumu je možné rozložit i na 7 let.

[browser-shot url=”http://csas.cz” width=”780″ height=”400″ href=”http://csas.cz” target=”_blank” rel=”nofollow”]

Jak vypadá spotřebitelský úvěr?

Ten je v mnoha směrech podobný, pouze je u něho jasně určeno, na co je možné ho použít. V rámci těchto pravidel tak můžeme za dané peníze vybavit domácnost, zrekonstruovat byt nebo dům, koupit si auto, ale stejně tak si můžeme koupit dovolenou, nebo také studium v zahraničí. Výhodou je určitě to, že není vyžadováno zajištění a maximální částkou je suma až 700 000 Kč – tedy jako u klasické půjčky. Zde je však možné splácet i 10 let.

Úvěr od Buřinky je vhodný nejenom ke stavebnímu spoření

Na vše, co se týká vaší domácnosti, především tedy rekonstrukce. Přesně na to je používán tento typ úvěru, který je standardně poskytnut ke stavebnímu spoření. A to i ve chvíli, kdy nemáte naspořeno vůbec nic. Samozřejmě využít ho můžete i na koupi bytu nebo pozemku, ale i další věci spojené s bydlením. Maximum, které lze získat, je 800 000 korun českých, přičemž do 300 000 Kč není vyžadován podpis manžela či manželky.

Pokračování článku  Jak získat peníze za pár minut? Rychlé půjčky bez potvrzení příjmu jsou řešením

Půjčka pro studenty je ideální pro mladé

Výdaje spojené se studiem rozhodně nejsou nijak malé. I proto všem studentům vychází vstříc právě Česká spořitelna. Půjčka, kterou nabídne, umožní získat sumu v rozmezí 20 000 – 300 000 bez nutnosti prokazovat účel. A to až na dobu 10 let, s výhodnou úrokovou sazbou, která začíná na hodnotě 8,9 procenta. Určena je všem studentům od středních, přes vyšší odborné, až po vysoké školy.

Víte, že … půjčka umožní i odložení splátek, nebo jejich snížení, a to až o polovinu.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *