Věděli jste, že existuje i bezhotovostní půjčka od Provident?

Společnost Provident rozhodně není na současném nebankovním trhu žádným nováčkem. Má jasně definovaný produkt, a to nebankovní půjčku. Většina lidí však zná pouze klasiku, spojenou s hotovostní půjčkou, kterou přinese obchodní zástupce. Mimo ní ale existuje také bezhotovostní půjčka od Provident. Pojďme se podívat na to, jaké má parametry. A na úvod nutno říci, že z nebankovního segmentu se může pyšnit velmi dobrým oceněním, které zní: „Obhájili jsme 1. místo v Indexu etického úvěrování organizace Člověk v tísni.

Jakou má bezhotovostní půjčka od Provident charakteristiku?

Na úvod se tedy pojďme podívat na to, čím je vlastně tato půjčka charakteristická a co nám může nabídnout. Začneme-li samotnými částkami, tak lze požádat o sumu v rozmezí 4 000 – 80 000 korun českých. Tu je následně možné kombinovat s třemi variantami termínů splatnosti. Ta je poměrně netradičně uváděna v týdnech, a tak lze peníze mít po dobu 45, 60, stejně jako po dobu rovných 100 týdnů.

Samozřejmostí je to, že bezhotovostní půjčka od Provident je neúčelová. Je tedy zcela na vás samotných, ta co peníze využijete. V tomto směru to nikde neuvádíte, ani následně nedokládáte žádné faktury, popřípadě jiné dokumenty, které by se k tomuto produkty mohly vztahovat.

Jak dlouho trvá vyřízení?

Zde musíme říci, že má bezhotovostní půjčka od Provident velké negativum. Zatímco hotovostní půjčku vám obchodní zástupce přiveze do 48 hodin přímo k vám domů, v případě bezhotovostního úvěru je situace zcela jiná. Zde sice obchodní zástupce taktéž přijede k vám se samotnou smlouvou, ale na získané peníze si budete muset počkat celých 13 dní, a to ode dne, kdy podepíšete smlouvu. Poté jsou zaslány přímo na váš bankovní účet a následně platí to, co výše – použít je můžete na cokoliv.

Pokračování článku  Banka vás odmítla? Pomohou půjčky nebankovní

Výhodou je nízký úrok

Tím hlavním důvodem, proč požádat o bezhotovostní variantu mlže být rozhodně to, že je spojena s mnohem nižším úrokem, než varianta hotovostní. Pokud tedy na peníze nijak výrazně nespěcháte, rozhodně ji doporučujeme. Stejně tak u ní oceníte i to, že peníze vracíte taktéž bezhotovostním stykem a nikoliv na ruku obchodnímu zástupu – jako u hotovostní varianty.

S nízkým úrokem jistě souvisí i fakt, že se v rámci schválení a následného splácení nemusíte bát čehokoliv nestandardního. Na mysli máme třeba to, že bezhotovostní půjčka od Providentpřehlednou smlouvu, ve které jasně vidíte, kdy budete platit, kolik budete platit a kolik přeplatíte. Stejně tak vás nečekají ani žádné skryté poplatky. Vše je tedy férové, což dokládá i výše citované hodnocení. A jaké jsou vlastně podmínky získání? Splnit je třeba pouze několik základních věcí, mezi které patří:

  • Plnoletost
  • Vlastnictví dvou dokladů totožnosti
  • Doložení pravidelného příjmu

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.