Mockup Screen Smartphone Website  - viarami / Pixabay

Víme, kde najdete vše potřebné pro hledání své vysněné práce

Souhrn všech aktuálních pracovních nabídek na jednom místě? Splněný sen každého, kdo se někdy musel prokousávat desítkami podobných portálů s nabídkami práce a pečlivě filtrovat inzeráty, na které už odpověděl.

Chcete si hledání práce či brigády maximálně usnadnit? Pak zamiřte na specializovaný portál HitPrace.cz. A proč právě sem? Oproti konkurenci nabízí tento web hned několik výhod.

Přes 100 000 pracovních nabídek

Volná místa přibývají z mnoha různých zdrojů – od pracovních portálů a agentur, přes úřady práce až po jednotlivé zaměstnavatele. Vyhledávat tu lze podle mnoha různých kritérií. Prim hraje samozřejmě lokalita, ovšem zkusit to můžete i podle oboru nebo názvu pozice.

Vše je zcela bezplatné a nabídky práce každý den přibývají. A vůbec nezáleží na tom, jakou pozici hledáte. Ať už máte specifické dovednosti (mluvíte korejsky, dokážete upéct ten nejlepší dort anebo jsem několik let pracovali v zahraničí), či spíše jen hledáte lepší podmínky v „tradičnějších“ oborech, tady si určitě vyberete.

Mnohdy také platí, že to, co začalo jako obyčejná brigáda, se díky oboustranné spokojenosti časem přetavilo v plnohodnotný pracovní poměr. Nebojte se tedy odpovědět i na inzeráty, které vašim zadaným kritériím úplně neodpovídají. Možná budete v konečném důsledku velmi příjemně překvapeni.

Pokračování článku  Profesní školení, BOZP a jim podobné – jak zajistit, aby se jich zúčastnili opravdu všichni zaměstnanci?

Tip na zajímavý článek: Víte, že si mnohé celebrity sháněly během koronavirové krize dočasnou práci?

Ale to stále není všechno. Na webu najdete i informace a kontakty na různé úřady práce po celé ČR. Nemusíte se tedy omezovat jen na svoje lokální působiště. Přestěhovat se za prací dnes přece není vůbec žádný problém.

Hlídací pes a jeho výhody

Nechcete si nechat uniknout žádnou zajímavou nabídku? Pak na stránkách HitPrace.cz jednoduše zanechte svůj e-mail a vyplňte podrobnější kritéria požadované práce. A jakmile se na portálu vhodná nabídka objeví, v e-mailu se to okamžitě dozvíte. Jednodušší už to zkrátka ani být nemůže. Přesvědčte se o tom sami – stačí jedno kliknutí.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *