Vlastníte mobil? ViaSMS půjčka může být vaše

Jak už napovídá sám název tohoto úvěrového produktu, točí se kolem vašeho mobilního telefonu. Abychom byli konkrétní, tak právě ten je nutný k jedinému, a to k samotné žádosti o úvěr.

Tedy konkrétně k tomu, abyste prostřednictvím něho přijali jedinečný aktivační kód, který zadáte na webových stránkách společnosti. Tím projdete prvotním sítem žadatelů a jste o krok blíže peníze k tomu, peníze získat.

Co je prvním krokem?

Jelikož název ViaSMS půjčka přímo sváděl onomu vysvětlení, je přece jenom třeba vrátit se na samotný počátek, a to žádost. Tu je možné uskutečnit online, přímo na stránkách společnosti Via SMS, která tento úvěrový produkt nabízí. A to nejenom u nás, ale i v několika dalších evropských zemích.

V rámci této žádosti si lze samozřejmě vybrat to, jaká ViaSMS půjčka to konkrétně bude. V tomto směru nabídne poskytovatel širokou škálu částek od 100 Kč, do 12 000 korun českých. Jakoukoliv tuto sumu je poté možní kombinovat s termínem splatnosti, který je 1 – 30 dní.

Pokračování článku  Co je to SMS půjčka

Podmínky? Benevolentní

Důvody, proč si požádat, jsou samozřejmě jasné, a to jednoduchost a rychlost celého procesu. Mezi ty hlavní přednosti patří možnost získat půjčku ViaSMS:

  • Bez ručitele
  • Z pohodlí domova
  • Bez dokládání příjmů
  • Do několika minut
  • Na cokoliv

Transparentní proces žádosti

I když je žádost takto jednoduchá a souvisí pouze s několika nezbytnými údaji, které vyplníte, je třeba říci, že rozhodně po celou dobu víte, kolik si půjčujete a na jak dlouho. To vše vám spočítá interaktivní formulář a tak ještě před odesláním požadovaného tlačítka zkontrolujete, kolik si půjčujete, kolik budete muset vracet, ale i v jakém termínu.

Opozdit se s placením se nevyplácí

Ačkoliv se ViaSMS půjčka jeví jako velmi dobrý produkt, nelze zapomínat na jeho negativa. Z vlastní zkušenosti je třeba říci, že ta se týkají nejenom poměrně vysokých úroků (dvanáctitisícovou půjčku přeplatíte o 2 880 Kč), ale také případného vymáhání nesplacené částky. Ostatně to upravuje několik bodů na webu poskytovatele, kdy nejzajímavější je tento:

Opožděním Vaší platby o více než 30 dní se vystavujete předání pohledávky inkasní agentuře a dalšímu navýšení nákladů za vymožení pohledávky.

To samozřejmě znamená jediné, a to mnohem větší problémy, ale také výrazné navýšení dané částky. Další informace k tomuto typu půjčky naleznete třeba zde.

Pokračování článku  Je sjednaná SMS půjčka ihned? Jak taková půjčka funguje?

Kdy může půjčka přijít vhod?

Přesto ale můžeme na daném úvěrovém produktu najít hned několik pozitiv. Mezi ty hlavní rozhodně patří rychlé vyřízení a tedy možnost vyřešit i nenadálé výdaje. Stejně tak je pozitivem možnost získat peníze na cokoliv, z pohodlí domova, bez papírování a složitého prověřování. A tak si mohou požádat běžní zaměstnanci, ale i důchodci, maminky na mateřské, problémoví klienti, nebo lidé bez práce. Zkrátka všichni, kteří se dostali do nečekaných finančních problémů.

One comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *