Vlastníte mobil? ViaSMS půjčka může být vaše

Jak už napovídá sám název tohoto úvěrového produktu, točí se kolem vašeho mobilního telefonu. Abychom byli konkrétní, tak právě ten je nutný k jedinému, a to k samotné žádosti o úvěr.

Tedy konkrétně k tomu, abyste prostřednictvím něho přijali jedinečný aktivační kód, který zadáte na webových stránkách společnosti. Tím projdete prvotním sítem žadatelů a jste o krok blíže peníze k tomu, peníze získat.

Co je prvním krokem?

Jelikož název ViaSMS půjčka přímo sváděl onomu vysvětlení, je přece jenom třeba vrátit se na samotný počátek, a to žádost. Tu je možné uskutečnit online, přímo na stránkách společnosti Via SMS, která tento úvěrový produkt nabízí. A to nejenom u nás, ale i v několika dalších evropských zemích.

V rámci této žádosti si lze samozřejmě vybrat to, jaká ViaSMS půjčka to konkrétně bude. V tomto směru nabídne poskytovatel širokou škálu částek od 100 Kč, do 12 000 korun českých. Jakoukoliv tuto sumu je poté možní kombinovat s termínem splatnosti, který je 1 – 30 dní.

Pokračování článku  V čem může být užitečná Kredito24 půjčka?

Podmínky? Benevolentní

Důvody, proč si požádat, jsou samozřejmě jasné, a to jednoduchost a rychlost celého procesu. Mezi ty hlavní přednosti patří možnost získat půjčku ViaSMS:

  • Bez ručitele
  • Z pohodlí domova
  • Bez dokládání příjmů
  • Do několika minut
  • Na cokoliv

Transparentní proces žádosti

I když je žádost takto jednoduchá a souvisí pouze s několika nezbytnými údaji, které vyplníte, je třeba říci, že rozhodně po celou dobu víte, kolik si půjčujete a na jak dlouho. To vše vám spočítá interaktivní formulář a tak ještě před odesláním požadovaného tlačítka zkontrolujete, kolik si půjčujete, kolik budete muset vracet, ale i v jakém termínu.

Opozdit se s placením se nevyplácí

Ačkoliv se ViaSMS půjčka jeví jako velmi dobrý produkt, nelze zapomínat na jeho negativa. Z vlastní zkušenosti je třeba říci, že ta se týkají nejenom poměrně vysokých úroků (dvanáctitisícovou půjčku přeplatíte o 2 880 Kč), ale také případného vymáhání nesplacené částky. Ostatně to upravuje několik bodů na webu poskytovatele, kdy nejzajímavější je tento:

Opožděním Vaší platby o více než 30 dní se vystavujete předání pohledávky inkasní agentuře a dalšímu navýšení nákladů za vymožení pohledávky.

To samozřejmě znamená jediné, a to mnohem větší problémy, ale také výrazné navýšení dané částky. Další informace k tomuto typu půjčky naleznete třeba zde.

Pokračování článku  Rychlá půjčka bez dokládání příjmu i z pohodlí domova

Kdy může půjčka přijít vhod?

Přesto ale můžeme na daném úvěrovém produktu najít hned několik pozitiv. Mezi ty hlavní rozhodně patří rychlé vyřízení a tedy možnost vyřešit i nenadálé výdaje. Stejně tak je pozitivem možnost získat peníze na cokoliv, z pohodlí domova, bez papírování a složitého prověřování. A tak si mohou požádat běžní zaměstnanci, ale i důchodci, maminky na mateřské, problémoví klienti, nebo lidé bez práce. Zkrátka všichni, kteří se dostali do nečekaných finančních problémů.

One comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *