Wine Pour Glasses Red Wine  - Engin_Akyurt / Pixabay

Vy máte vlastní víno? Aneb jak oslovit firemní partnery dobře zacíleným dárkem

Hledáte ideální způsob firemní propagace, který potěší a dá vašim obchodním partnerům i váženým zákazníkům vědět, že vám na nich opravdu záleží? Personifikujte si své obchodní dárky svými vlastními značkami, obaly či třeba originálními zprávami.

A právě dárkové víno může být skvělým příkladem takového produktu. Zaměstnanci i obchodní partneři budou určitě potěšeni lahodným dárkem, jenž se navíc zaskví ve firemních barvách. Vsadit byste měli na druhy oblíbených jídel a nápojů, což v českých zemích víno jednoznačně splňuje.

Luxusní dárek, který potěší

Jakou roli má vlastně v dárkové struktuře firemní víno? Tak především by mělo dělat lidem radost. Také souhlasíte s tím, že víno nejvyšší kvality tuto podmínku jednoznačně splňuje, a to zejména v kombinaci s nejrůznějšími delikatesami? Většina lidí si o něm myslí, že je vskutku ideálním dárkem pro jakoukoliv příležitost.

Dárková vína a další drobnosti mohou společně vytvořit skutečně nezapomenutelnou kombinaci. Jedním dechem potěší a tím druhým promítnou logo vaší firmy i tam, kam by se za normálních okolností nedostalo – do domácností, cizích kanceláří nebo dokonce na slavnostní stůl. A taková reklama je rozhodně žádaná.

Pokračování článku  Jaké jsou výhody euro přepravek a proč si je rozhodně pořídit

Vznešenost a ušlechtilost profesionálně vedených vinic jim dovoluje produkovat skutečně luxusní vína, jež se rozhodně v podobě nápaditého dárku nemusí stydět. Pak už stačí vzít jen krásnou dárkovou taštičku, kterou lze případně doplnit i o osobní vzkaz. A nic víc pro vytvoření perfektního prvního dojmu zaručeně nepotřebujete.

„Vy jste VIP, myslíme na vás“

Představte si, že byste vy sami dostali nějaké opravdu dobré víno s firemní etiketou nebo logem. A to navíc v luxusním balením a osobním vzkazem. Co byste si pomysleli? Určitě něco o tom, že na vás obdarovanému záleží, že jste pro něj výjimeční. A hned vzápětí by vás zalil úžas. „Tahle firma je opravdu tak dobrá, že může mít vlastní víno? To jako fakt?“

A věřte nám, že takto se lidé skutečně cítí, když dostanou lahodné reklamní víno v tom správném balení. Není divu, že firemní vína mají na západě již dlouholetou tradici. U nás se teprve dostávají do obliby, ale to můžete rychle změnit. Dejte významným osobám  v okolí své firmy něco, co jen tak někde nedostanou! Budou fascinování a šokováni – ovšem přesně tím správným způsobem.

Pokračování článku  Proč investovat do zlata? Známe ty správné důvody

Rozhoduje i balení

Jak už jsme řekli, jen o víně samotném to být nemusí. Darujte k němu i drobnosti, které umožní strávení příjemného večera se vším všudy. Vlastní etiketa nebo visačka už je jen takovým příjemným bonusem. A co je tedy k vínu vhodné darovat?

Hodit se určitě budou oříšky, ovoce máčené v belgické čokoládě, vonné svíčky a oleje apod. Právě tyto předměty společně s firemním logem jasně deklarují, že nejde o nějakou kvalitu pořízenou ve výprodeji, ale o skutečně promyšlený dárek PRO VÁS. A to se rozhodně cení. Chcete si také pořídit své firemní víno? Navštivte stránky Winehouse.cz.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *