ZUNO půjčka – její výhody a nevýhody

ZUNO – pod tímto názvem vystupuje nízkonákladová banka nové generace, která je členem Raiffeisen Bank. Na českém finančním trhu je ZUNO velmi populární banka, protože klienti neplatí za založení účtu, měsíční poplatky za vedení účtu, ani skryté poplatky u půjčky. Předností banky je přehledné a propracované internetové bankovnictví, jehož prostřednictvím probíhá kompletní správa financí. V následujících řádcích se podíváme podrobněji nejen na samotnou společnost, ale také na její půjčku.

„Se ZUNO jste v dobrých rukou rakouské skupiny Raiffeisen Bank International. Vaše peníze jsou tedy chráněny přísným rakouským zákonem na ochranu vkladů.“

ZUNO půjčka

Mezi úvěrovými produkty najdete půjčku a refinancování. Velké popularitě se těší ZUNO půjčka, která je nabízena až na 500 000 Kč na cokoliv. Nejnižší strop je nastaven na 15 000 Kč. Nemusíte dokládat, k čemu peníze použijete. Úroková sazba začíná již na 6,9 %. Banka si neúčtuje žádné poplatky za poskytnutí půjčky.

O půjčku si požádáte přes internet, nastavíte si dle svých možností splácení a můžete si sjednat i výhodné pojištění splátek.

Jak o půjčku požádat?

Máte dvě možnosti, jak si zažádat o ZUNO půjčku. Pokud ještě nejste klientem ZUNO banky, musíte požádat o účet a půjčku online. Do tří pracovních dnů se vám ozve kurýr, který vám přinese smlouvu. Poté si aktivujete účet, potvrdíte žádost o půjčku ve svém internetovém bankovnictví, a potom jen vyčkáte na vyřízení žádosti. Jste-li už klientem ZUNO banky, nemusíte si žádat o účet, ale pouze o půjčku, a to prostřednictvím internetového bankovnictví.

Refinancování od ZUNO

V nabídce je také refinancování půjček, díky němuž můžete získat nový a nepřekonatelný úrok. ZUNO banka garantuje nejvýhodnější podmínky na trhu. Pokud současně máte na půjčce úrokovou sazbu 11 %, můžete ji prostřednictvím ZUNO banky snížit na neuvěřitelných 6,9 %. Tak proč platit víc, když nemusíte?

Zuno půjčka je velmi oblíbená

TheAngryTeddy / Pixabay

Výhody ZUNO

  • snadný internetbanking
  • individuální přístup ke klientům
  • transparentnost
  • online komunikace
  • strategie nulových poplatků
  • bezpečnost

Nevýhody ZUNO

  • žádné pobočky

[stextbox id=”info”]Zkušenost klienta: ZUNO banka je sice mladá banka na českém trhu, ale i tak jsem se rozhodla k této bance přejít. Jsem spokojená nejen s osobním účtem, ale hlavně s internetovým bankovnictvím. Ovládání je intuitivní a přehledné. Jsem spokojena také s tím, že téměř za nic neplatím, což se u jiných bank na trhu říct nedá. ZUNO banku bych doporučila také pro studenty, pracující, prostě všem, kteří nechtějí zbytečně platit. Jelikož jsem běžný uživatel internetu, správa přes internet a absence poboček mi vůbec nevadí.[/stextbox]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..