Bezúčelná půjčka od ČSOB až na 7 let

Československá obchodní banka je moderní flexibilní bankou, která produkuje dost zajímavých produktů, pozoruhodné jsou pak ČSOB půjčky. Mimo klasické bankovní produkty, jako jsou:

  • půjčky
  • kreditní karty
  • hypotéky
  • ČSOB půjčky na bydlení

V posledních letech je vyhledávaná také konsolidace půjček. Bankovním produktem budoucnosti je však flexibilní bezúčelná půjčka, tedy taková ČSOB půjčka, umožňující si v průběhu splácení upravovat podmínky podle možností.

Flexibilita splátek

Dost významným krokem učinila banka u ČSOB půjčky to, že začala poskytovat flexibilní půjčky. Dnešní doba je dost rychlá na to, abychom si dokázali představit, co bude zítra a pak i dále. Z ničeho nic můžete, bohužel přijít o příjem, práci, a nastat mohou i jiné skutečnosti, které významně možnost splácení ČSOB půjčky mohou významně ovlivnit. I když klient chce řádně hradit a splácet svoji ČSOB půjčku, bohužel nemůže.

Víte, co znamená flexibilní půjčka? Flexibilní půjčky jsou takové, které umožní původní podmínky změnit.

Balíček flexibilních služeb
ČSOB půjčka má možnost nastavení tak zvaného flexibilního balíčku, který z takřka běžné půjčku udělá ČSOB půjčku flexibilní. Pokud tak u splácení ČSOB půjčky nastane problém, nebo naopak klient chce vlivem vyššího příjmu ČSOB půjčku splatit dříve, pak má možnost si splátky navýšit. Stejná možnost, tedy svévolného zvýšení měsíční splátky se týká i v obrácené formě, tedy snížení měsíčních splátek u ČSOB půjčky.

Pokračování článku  Bezúčelové půjčky - co jsou a jak je získat

Odložit splátky není problém

Nejčastějším důvodem, proč lidé chtějí splátky u půjčky ČSOB, ale i jiných bank snížit je ten, že přišli o práci a než si najdou novou, potřebují chvíli čas. Proto je možné nejen splátky snížit, ale rovněž je v balíčku flexibilních služeb obsažena i možnost splátky u ČSOB půjčky zcela vynechat, respektive je posunout. Tato možnost se týká odložení splátek až dokonce na tři měsíce, což je velice výhodná pozice pro to, aby se poměry příjmové u klienta změnili, nebo dostali popořádku.

Odstoupení od smlouvy jako důležitý fakt

U půjčka od ČSOB je také důležité vědět, že sjednanou půjčku je možno vrátit. Tedy že do třiceti dnů od sjednané půjčky je možno odstoupit od smlouvy k půjčce ČSOB. To dost významně pomáhá při rozhodování, zda si má klient ČSOB půjčku sjednat či nikoliv.

Podmínky poskytnutí ČSOB půjčky

Půjčka od ČSOB je dost zajímavá na to, aby o ni klienti měli zájem a to jak stávající zákazníci banky, či zcela noví. Podmínkou pro sjednání ČSOB půjčky spolu s výše uvedenými podmínkami je nutné být dospělý, svéprávný občan, který má ČSOB Konto, nebo ČSOB Aktivní Konto, tedy jeden bankovní produkt od ČSOB. Pokud žádá o flexibilní ČSOB půjčku nový zákazník, při sjednávání úvěru si konto zřídí a výše uvedených výhod, včetně odložení splátek může pohodlně využívat.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *