Chybí vám peníze na nenadálé výdaje? Pomoci může rychlá půjčka

Leckdy je cesta k finanční propasti poměrně krátká. Rozbilo se vám auto? Byli jste nuceni uhradit drahý zákrok u lékaře nebo se něco stalo vašim domácím mazlíčkům? Některé závazky je zkrátka třeba hradit hned, ale co když kvůli nim nezbude dostatek peněz k vyřízení těch pravidelných? Platby za nájem, elektřinu nebo třeba hypotéku nepočkají.

SOS půjčka slibuje až 15 000 Kč do 15 minut. Ukážeme vám, pro koho je vhodná a jak si pohlídat její maximální výhodnost. Jestliže vám dlouhodobě chybí peníze v rozpočtu a vy si neustále přehazujete drobné půjčky např. od příbuzných, můžete veškeré své závazky uhradit bez sankcí právě teď. V rámci akce 1. půjčka zdarma totiž SOS Credit nabízí až 8 000 Kč se splatností 28 dní. Jde o hranici, nastavenou pro nové zákazníky (u dalších půjček již lze využít maximální hranici 15 000 Kč) a právě teď před Vánoci se může opravdu hodit.


Sleva na půjčku? U SOS Credit pro všechny zájemce

Od jiných malých a rychlých půjček na našem trhu se SOS Credit liší zejména tím, že stejnou měrou dbá o nové i pravidelné zákazníky. Zatímco akce 100% slevy na půjčku pro první zákazníky je přístupná jen ve vybraném období, během opakované půjčky dostanou zájemci slevu vždy, a to až do výše 20 %. Ušetříte tak na poplatcích a snadněji tak své závazky splatíte.

Pokračování článku  Co nám může v dnešní době nabídnout Zaplo půjčka?

Tip na článek: Perfektní sleva Zalando Lounge vám naplní šatník – vyberte si z těch nejbáječnějších kousků.

A nezáleží na tom, jaký je zdroj vašich příjmů. Ať máte klasické zaměstnání, brigádu nebo se živíte jako OSVČ, na půjčku dosáhnete. Registry dlužníků se navíc kontrolují jen sporadicky. Limitujícím faktorem je naopak např. mateřská dovolená nebo bydliště na MÚ.

Rychlé a maximálně jednoduché vyřízení on-line

Abyste si mohli dopřát komfort půjčky SOS Credit, nemusíte nikam chodit. Stačí mít u sebe počítač s internetovým připojením a mobilní telefon. Na stránkách půjčky najdete přehledný posuvník, v němž si snadno zvolíte výši půjčky i délku splácení. Dále vyplníte několik povinných údajů (např. jméno a příjmení, e-mail, mobil apod.) a počkáte na potvrzující SMS.

K ruce si připravte také:

  • kopii OP,
  • druhý doklad totožnosti,
  • výpis z účtu za 3 měsíc.

Vše naskenujte a nahrajte do svého účtu nebo pošlete na uvedenou e-mailovou adresu. Proces schvalování žádosti tak značně urychlíte.

Pokud bude vaše půjčka schválena, obdržíte své peníze do 15 minut. Aktuálně má SOS Credit půjčka vedeny účty u České spořitelny, ČSOB, FIO banky, Raiffeisenbank a Monety Money Bank.

Náš tip: Účet, na který budou peníze odeslány, nemusí být nutně váš. Stačí, pokud  k němu budete mít alespoň dispoziční práva.

„Zaskočil nás vysoký doplatek za energie. V bytě jsme bydleli prvním rokem a zálohy nenastavili právě optimálně. SOS Credit nám pomohl vše vyrovnat a to bez jakýchkoli sankcí. Máme ho v pohotovosti jako šikovného pomocníka pro nečekané situace.“

Splacení půjčky je možné odložit

Půjčky je třeba uhradit do 28. dne. Ovšem v případě, že náhodou s penězi nevyjdete, je možné si nechat celou půjčku prodloužit, a to opět až o 28 dní – dle potřeby i opakovaně. Není třeba nikam volat ani psát, vše vyřešíte skrz nastavení svého klientského účtu. Více se dozvíte na Soscredit.cz.

Pokračování článku  Jaké možnosti dnes nabídne rychlá půjčka pro dlužníky?

Půjčka SOS Credit

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.