Čím by se měla GEMoney Internet banka přihlásit o váš zájem?

GE Money Bank se představuje jako jeden z největších českých peněžních ústavů. Jedná se o univerzální banku, která si na českém trhu vybudovala jednu z nejširších poboček a bankomatů.

GE Money Bank je rychle se rozvíjející instituce, která své služby a produkty orientuje jednak na občany, jednak na malé a střední firmy. Její přední výhodou je, že je součástí jedné z nejvýznamnějších a nejsilnějších společností na světě. GE má diverzifikované portfolio průmyslových a finančních firem, jež vytvářejí vlastní finanční aktiva.

Recenze běžných účtů

Studentský účet banka poskytuje studentům od 15 do 27 let. Hlavní výhodou tohoto účtu je bezplatné vedení účtu, bezplatné výběry z bankomatů GE Money Bank. Jedinou povinností studenta je doložit potvrzení o studiu ve 20 a ve 24 letech.

Běžný účet Genius bene+ je osobní účet, který je určen fyzickým osobám. Vedení účtu a běžné online služby jsou zcela zdarma, čímž se řadí mezi nejvýhodnější osobní účtu na trhu. Jedinou podmínkou pro získání těchto výhod je, aby měsíční příjem byl ve výši 10 000 Kč.

K oběma výše zmíněným účtům je zřízeno internetové bankovnictví. Dá se u GEMoney Internet banka přihlásit k účtu přes internet kdykoliv a kdekoliv.

GE Money Bank uvádí: „Stačí dodržet podmínku měsíčního minimálního kreditního příjmu ve výši 10 000 Kč, a vedení účtu Genius bene+ máte zdarma včetně všech níže uvedených služeb. V případě nesplnění podmínky činí měsíční poplatek 149 Kč.“

Recenze půjčky

Expres půjčka je poskytována na částku od 20 000 Kč do 800 000 Kč. Může se u vás GEMoney Internet banka přihlásit o pozornost hlavně rychlým vyřízením půjčky. Nejsou zde účtovány poplatky za poskytnutí úvěru a za vedení úvěrového účtu. Půjčku je možné předčasně kdykoliv splatit. Banka nabízí možnost sjednání půjčky online. Nemusíte tak nikam chodit a vše vyřídíte z pohodlí svého domova. Banka poskytuje také poradenství přes telefon. Pokud si nebudete při sjednávání půjčky vědět rady, obraťte se na telefonního operátora, který vám pomůže.

Výhody banky

  • silná mateřská společnost
  • profesionální a individuální přístup personálu
  • velký výběr z běžných účtů
  • minimalizace poplatků
  • rychlé jednání

Nevýhody banky

  • nízká úroková sazba u spořicích účtů
  • poplatky za transakce u některých typů bankovního účtu

Jak nabízí GEMoney Internet banka přihlásit se do internetového bankovnictví?

Stejně jako většina moderních bank, tak i GE Money Bank nabízí přístup k informacím o financích prostřednictvím internetu. K tomu slouží internetové bankovnictví, kde k přihlášení slouží ID (zpravidla číslo účtu) a heslo. Po zadání těchto údajů je ještě požadováno ověření SMS klíčem. Unikátní funkcí internetového bankovnictví je Ge Money Manager, který slouží k prezentaci všech pohybů na účtu.

[stextbox id=”info”]S GE Money Bank jsem se poprvé setkala v roce 2013. Zaujala mě možnost sjednat si osobní účet bez poplatků. Jelikož splňuji podmínku, že můj měsíční příjem činí více než 10 000 Kč, neplatím poplatek za vedení účtu, čímž ušetřím 149 Kč měsíčně.[/stextbox]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..