Gemoney internet banka přihlásit

Máte účet u GE Money Bank a rádi byste využívali služby internet banky? Co musíte udělat proto, abyste se do přímého bankovnictví přihlásili a mohli ho začít využívat.

Gemoney Internet banka přihlásit se

Gemoney internet banku si můžete sjednat ke každému běžnému účtu v český korunách, ke spořicím účtu typu Genius či kreditní kartě, a to na pobočce GE Money Bank.

„Internet Banka je zabezpečena nejmodernějšími technologiemi. Identita stránek banky je ověřována nezávislou certifikační autoritou Symantec (dříve VeriSign). Kliknutím na logo Norton Secured si snadno ověříte, že se hlásíte do Internet Banky na správné stránce.“ (https://www.gemoney.cz/documents/cz/primebankovnictvi/ib_manual.pdf)

Výhody internet banky Ge Money internet banka

 • snadné a pohodlné provádění základních finančních transakcí
 • nižší cena za transakce uskutečněné online
 • rychlá komunikace při ovládání vašich finančních produktů
 • přístup do přímého bankovnictví nonstop

První přihlášení do Gemoney internet banky – postup

 • Zjistěte, zda vaše programové vybavení podporuje používání přímého bankovnictví. Budete potřebovat operační systém Microsoft Windows Vista a vyšší a internetový prohlížeč Microsoft Internet Explorer 8.0 a vyšší, Google Chrome 5 a vyšší, nebo Mozilla Firefox 4 a vyšší. Je třeba mít nainstalovaný program Java.
 • Před prvním přihlášením je nutné vygenerovat digitální certifikáty sloužící pro vstup do internet banky prostřednictvím internetové aplikace „Registrační autorita“ na webu Ge Money Bank.
 • Vezměte si k ruce smlouvu a bezpečnostní obálku od Ge Money Bank. Ze smlouvy zadejte do „Přihlášení do Registrační autority“ ID ze smlouvy a heslo z bezpečnostní obálky. Heslo uchovejte, budete ho potřebovat k obnově certifikát po dvou letech.
 • Po úspěšném přihlášení do aplikace si vygenerujete dva digitální certifikáty – SSL certifikát a Podpisový certifikát. Následně se odhlaste ze systému.
 • V počítači se přes Nástroje – Možnosti sítě Internet – Obsah dostaňte na tlačítko „Certifikáty“. Otevřete příslušné okno a importujte oba certifikáty. Následně zavřete všechna okna internetového prohlížeče
 • Poté už se můžete v Gemoney Internet banka přihlásit ke svému účtu, ten si můžete sjednat i ke každému běžnému účtu v český korunách, ke spořicím účtu typu Genius či kreditní kartě,
 • přihlásit se do systému můžete vyplněním ID a hesla a provádět pasivní operace. Chcete-li provádět i aktivní operace, je nutné po přihlašování zaregistrovat i váš podpisový certifikát.

A jaké je naše shrnutí?
Gemoney internet banka je dostatečně zabezpečená a kromě přihlašovacího jména a hesla je u požadavků a transakcí vyžadován certifikát, což je další prvek zabezpečení.

Uživatel ocení i intuitivní používání internetového bankovnictví a nižší poplatky za transakce oproti pobočce banky.

Vždy však počítejte s všeobecnými riziky přímého bankovnictví. Každému, kdo ho užívá, by měly být vlastní pravidla pro bezpečné používání internetového bankovnictví.

  2komentáře

 1. Pavel Dombrovský   •  

  A proč už to přes půl hodiny nejde?Chybu jsem ohlásil, ale přihlásil, ale nejde to dál…

 2. Chaloupková mARKÉTA   •  

  Také mi to nejde se přihlásit a ještě mi vadí,že měníte neustále podmínky účtu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..