Umožňuje MONETA Money Internet Banka přihlásit se kdykoliv?

MONETA Money Banka je jedním z největších českých peněžních ústavů, který má pevné postavení na českém finančním trhu. Je součástí významné společnosti GE, jejíž založení se datuje v roce 1892. MONETA Money Bank je univerzální a rychle se rozrůstající banka, která si vybudovala hustou síť poboček a bankomatů. Portfolio produktů zahrnuje všechny tradiční bankovní produkty – od osobních účtů až po úvěry.

V tomto článku se však podíváme konkrétně na internetové bankovnictví. Umožňuje GE Money Internet Banka přihlásit se na účet odkudkoliv a kdykoliv? Je přihlášení bezpečné? A jaké mají klienti zkušenosti? Odpovědi na tyto dotazy najdete mimo jiné i v dříve publikovaném článku.

MONETA Money Bank uvádí: „Jako první celou bankomatovou síť vybavila čipovou technologií. Každoročně sbírá “medaile” v soutěži Zlatá koruna, která oceňuje nejlepší finanční produkty na trhu. Naše Internet Banka je dlouhodobě podle české veřejnosti v soutěži Zlatá koruna jedničkou mezi všemi finančními produkty na trhu.“

Výhody internet banky

  • Jednoduchá obsluha
  • Přehled nad financemi 24 hodin denně
  • Bezpečná komunikace
  • Obsluha běžného, spořicího i úvěrového účtu přes internet
  • Elektronické výpisy zdarma
Pokračování článku  Co nabídne Erasvět internetové bankovnictví?

Dává možnost MONETA Money Internet Banka přihlásit se odkudkoliv?

Jednoduchá odpověď: „ANO!“ Je možné se přihlásit z jakéhokoliv počítače v jakoukoliv dobu. Internet Banka je bezpečná. Aby byl klient přihlášen do internetového bankovnictví, musí zadat uživatelské jméno (zpravidla číslo bankovního účtu) a heslo. Poté je zaslána textová zpráva na mobilní telefon klienta, která obsahuje bezpečnostní kód, který je nezbytné pro přihlášení zadat do formuláře.

Každý požadavek, který klient v internetovém bankovnictví zadá, musí potvrdit mobilním klíčem, jenž je zdarma zasílán na mobilní telefon. Umožňuje také MONETA Money Internet Banka přihlásit se do internetbankingu přes mobilní telefon, přičemž bezpečnost je zajištěna šifrováním SSL.

Podmínky získání Internet Banky

Internetové bankovnictví je založeno k jakémukoliv běžnému účtu v CZK, ke spořicímu účtu typu Genius a ke kreditní kartě. Je možné si jej zřídit na pobočce GE Money Bank.

Funkčnosti Internet Banky

  • Schvalování plateb
  • Import a export do účetního systému
  • Přehled o výdajích a příjmech díky GE Money Manager
  • eVýpis
  • PayU – online platba
Pokračování článku  Kdy nám mohou pomoci nejvýhodnější konsolidace půjček?

Klientem MONETA Money Bank jsem se stala před třemi lety. Pokud bych se měla zaměřit na internetové bankovnictví, tak jsem spokojená. Akorát je někdy zdlouhavé se přihlásit, než zadám uživatelské jméno, heslo, a potom ještě kód zaslaný na mobil. Ale na druhou stranu je tak internetová banka dobře zabezpečená. Po přihlášení mám přehled ve výdajích a příjmech a také se mi zobrazí informace o mém zůstatku na účtu. Myslím si, že ovládání této banky zvládne i laik. Jsem ráda, že jsou mé peníze v bezpečí a že mě internetová banka nikdy nenechá ve štychu.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *