Co nabízí KB Banka podnikatelům?

Komerční banka je univerzální česká banka, která své služby poskytuje nejen občanům, ale také podnikatelům, malým a velkým firmám. KB banka se zaměřuje na oblasti retailového, podnikového a investičního bankovnictví. Komerční banka disponuje řadou poboček a vybudovala si vlastní distribuční síť.

KB banka rozděluje nabídku služeb podle obratu firem. Jiné podmínky u služeb mají nastavené firmy s obratem pod 60 milionů a jiné podmínky mají firmy s obratem nad 60 milionů.

Firmy s obratem pod 60 milionů

Velmi žádaným produktem je podnikatelský účet. V nabídce jsou dva typy účtů – Profi účet a Profi účet pro začínající podnikatele. Pokud jste na pole podnikání teprve vstoupili, vyplatí se vám založit Profi účet pro začínající podnikatele, který má řadu zvýhodnění.  Jakmile se vám začne podnikání rozkvétat, přejdete na Profi účet, který si nastavíte dle vlastních představ a potřeb. Nad svými firemními financemi můžete mít dohled 24 hodin denně, a to díky internetovému bankovnictví MojeBanka. Prostřednictvím internetového bankovnictví můžete provádět každodenní bankovní operace.

Pokračování článku  Air Bank – refinancování půjčky

Co KB banka nabízí?

  • Administrace emisí cenných papírů
  • Americký forward
  • Běžný účet v cizí měně
  • Binární měnové opce
  • Dokumentární inkaso
  • Exportní odběratelský úvěr
  • Imobilizace akcií
  • Měnový swap
  • Obchodování s dluhopisy na BCPP
  • Perfektní spoření

… a spousta dalších služeb a produktů.

Financování

KB banka poskytuje firmám s obratem do 60 milionů také úvěry a možnosti financování. Velké popularitě se těší Karta Business World, což je unikátní kreditní karta pro podnikatele. Dalším produktem je Profi úvěr vhodný pro drobné podnikatele, malé a střední podniky. Profi úvěr je charakteristický zjednodušeným a zkráceným schvalovacím procesem.

Další možností financování je Profi Factoring či Profi leasing. Na své si přijde každý podnikatel, jehož firma nedosahuje obratu 60 milionů korun.

Firmy s obratem nad 60 milionů

Jestliže vedete firmu, jejíž obrat sahá nad 60 milionů korun, potom se vám KB banka neobrátí zády. Těmto firmám poskytuje Běžný účet v Kč, který slouží k ukládání financí a k provádění platebního styku v korunách. K tomuto účtu je zřízeno také internetové bankovnictví, díky němuž je možné firemní finance spravovat kdykoliv a odkudkoliv. A dalším produktem v nabídce je Profibanka neboli přímé bankovnictví KB. Díky němu je možné kompletně řešit nezbytnosti firmy v oblasti platebního styku.

Nově nabízí Komerční banka i Premium půjčku – informace nalezenete na http://okamzitepujcky.info/premium-pujcka-komercni-banky/

Financování

Úvěr EuroInovace: Investiční úvěr pro financování inovativních projektů s využitím záruky Evropského investičního fondu.“

Pokud se chystáte zavádět nové výrobky na trh a investujete do nejmodernějších technologií, může vám pomoci úvěr EuroInovace. Firmám s obratem nad 60 milionů poskytuje Komerční banka Podnikatelské provozní úvěry, Kontokorentní úvěr a Úvěr na investice v Kč a cizí měně.

Jak jsou spokojeni podnikatelé s touto bankou?

Jsem generálním ředitelem velké firmy. Rozhodl jsem se svěřit své finance právě do Komerční banky, která mě zaujala pestrou škálou produktů, bezpečnostní a také recenzemi ostatních spokojených klientů. Pokud bych se měl znovu rozhodovat, v jaké bance povedeme náš podnikatelský účet, případně kde si budete brát podnikatelský úvěr, opět bych vsadil na Komerční banku.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *