Moje KB Banka – internetové bankovnictví Komerční banky

Přední bankovní institucí na českém finančním trhu je Komerční banka, jejíž význam celkově stoupá i v regionu střední a východní Evropy. Tato univerzální banka má ve svém portfoliu služeb pestrou škálu produktů – od běžných účtů pro všechny skupiny obyvatel, přes úvěry a hypotéky, až po investiční produkty. V roce 2011 Komerční banka obsluhovala na 1,6 milionu zákazníků, kteří využívali v té době 693 bankomatů po celé České republice.

Komerční banka, jejíž založení se datuje v roce 1990, nabízí internetové bankovnictví zvané Moje KB Banka, na které se v tomto článku podíváme podrobněji.

Výhody Komerční banky

Nevýhody Komerční banky

  • nízké úrokové sazby na spořicích produktech
  • nutnost certifikátu pro přístup do aplikace Moje KB Banka
  • vysoké poplatky při neaktivním využívání běžného účtu

Běžné účty Komerční banky

Komerční banka svým občanům nabízí flexibilní balíček produktů a služeb, který se skrývá pod názvem MůjÚčet. Automaticky je klient při sjednání tohoto produktu zařazen do balíčku MojeOdměny, jenž umožňuje navrácení až 100% měsíčního poplatku za vedení balíčku MůjÚčet zpět. Stačí být aktivní. Tento běžný účet je určen každému občanovi nad 18 let věku. Je možné jej založit online, navštívit pobočku bankovní instituce, případě zavolat na bezplatnou infolinku na 800 521 521.

Pokračování článku  Moje KB banka přihlášení

Specifické účty nabízí Komerční banka také pro studenty a děti. Studenti si mohou sjednat Konto G2.2, který přináší spoustu výhod a slev. Pro děti je určeno dětské konto Beruška, který nabízí výnosnější způsob zhodnocení úspor.

Tip pro vás: „Vyzkoušejte si studentský účet nebo vybrané produkty, a pokud nebudete spokojeni během prvních třech měsíců, vrátíme Vám poplatky za jejich vedení.“

Moje KB Banka

Ke každému běžnému účtu je zároveň sjednáváno internetové bankovnictví Moje KB Banka. Prostřednictvím internetu je možné zprostředkovávat většinu bankovních operací. Tato moderní služba internetového bankovnictví uspokojí i náročnější klientelu. Ovládání je intuitivní a celý systém naprosto přehledný. S Mojí KB Bankou si poradí i laik.

MojeBanka – Internetbanking Komerční bankyBezpečnost je založena na přítomnosti certifikátu. Veškeré operace jsou také zabezpečeny verifikací SMS. V internetovém bankovnictví je možné nastavovat trvalé příkazy, jednorázové příkazy, zahraniční platby, zasílání výpisů a podobně.

K internetovému bankovnictví je možné přistupovat také prostřednictvím mobilního telefonu. Jedná se o službu Mobilní banka 2, která má přívětivé uživatelské prostředí a je naprosto bezpečná.

Pokračování článku  Komerční banka - proč ano, proč ne?

Zkušenost klienta: Jsem dlouholetým klientem Komerční banky. Již řadu let spravuji své finance právě prostřednictvím služby Moje KB Banka a můžu říci, že jsem naprosto spokojený. Spousta klientů vnímá jako nevýhodu přítomnost certifikátu, ale já vnímám tuto skutečnost jako perfektní bezpečnostní prvek. V nastavení a celkově v ovládání se jednoduše vyznám. Hned mám k dispozici informaci o zůstatku na účtu. Jsem naprosto spokojen a Komerční banku můžu jen doporučit. O své klienty se náležitě stará.

One comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *