Co vám dnes nabídne půjčka Provident?

V životě každého z nás nastane chvíle, kdy potřebuje rychle půjčit peníze. Rozbitá pračka, porucha auta, renovace koupelny – je jedno na co peníze potřebujete, Provident je tady pro vás,“ říká odborník Providentu. Buď tedy můžete navštívit online stránky www.provident.cz, kde okamžitě vyplníte online dotazník. Můžete také zavolat na jejich klientskou linku, prostřednictvím které si tak samo sjednáte půjčku.

Kolik si vlastně můžu půjčit?

U Providentu si můžete půjčit od minimálních tří tisíc na ty nejběžnější platby, až po neuvěřitelných 170 000 korun při výplatě na účet a 80 000 Kč při výplatě v hotovosti. Díky tomu si už pořídíte opravdu pořádné vybavení do domácnosti, spoustu dárků pro nejbližší, nebo nádhernou dovolenou v některé z exotických destinací. Peníze můžete dostat jak na účet, a to maximálně do 13 dnů, tak i v hotovosti, do pouhých osmačtyřiceti hodin. Stačí si jen vybrat!

Na stránkách Providentu vám také vše bude vypočítáno v kalkulačce, takže vše budete mít přehledně na očích. Nestane se vám tedy, že byste se něco dozvěděli až po podepsání smlouvy, kdy už je většinou pozdě.

Pokračování článku  Expres půjčka nabídne všechna pozitiva, která má bankovní půjčka mít!

Příklady, příklady a zase příklady

Pojďme si ukázat příklad, jak by to u Providentu mohlo vypadat. Například si chcete půjčit 10 000 korun, protože se vám opravdu strašně moc líbí ta luxusní, značková bunda, kterou prostě musíte mít! Vyberete si variantu, kdy vám půjčka bude vyplacena přímo v hotovosti, protože nechcete dlouho čekat, aby vám bundu někdo náhodou nevyfoukl. Nyní máte dvě možnosti. Buď si můžete vybrat variantu, kdy budete splácet pouze 15 měsíců a ve výsledku vrátíte Providentu i s úroky 12 873 Kč, nebo si vyberete druhou variantu, v rámci které budete splácet 48 měsíců a Providentu vrátíte i s úroky 15 168 Kč.

Zdá se vám, že budete vracet Providentu nějak moc? Bohužel to je dáno tím, že jste si vybrali možnost vyplatit půjčku v hotovosti. Pokud byste si totiž vybrali vyplacení na účet, neplatili byste žádný poplatek za hotovostní inkasní službu. Celá půjčka by pro vás byla o téměř 5 000 levnější. Jenže nádherná bunda, je nádherná bunda! Po vybrání a zkombinování všech těchto variant se dostanete k vyplnění formuláře a následně už budou penízky do několika hodin, nebo do několika dnů, jen a jen vaše!

Pokračování článku  Proč je půjčka ihned na účet vyhledávaným úvěrovým produktem?
Půjčka od Providentu
Co vám dnes nabídne půjčka Provident?

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *