Jak realizovat ING konto vstup na účet?

Pokud jste u banky, která nese název ING Bank, máte pravděpodobně také sjednaný její produkt, který nese název ING konto. V rámci něho můžete snadno využívat všechny jeho výhody. To hlavní, co vás ale čeká, je samozřejmě možnost správy svého účtu prostřednictvím internetu. A pokud vás zajímá, jak správně ING konto vstup na účet realizovat, pojďme se společně podívat na náš návod, ale i na to, co vše můžete díky internetovému bankovnictví dělat.

Pro ING konto vstup na účet je třeba přihlášení

První krok je jasný, a je jím samozřejmě nutnost přihlášení. To nemusí být nijak složité, jelikož jsou pouze dvě věci, které budete potřebovat. Tou první věcí je vaše klientské číslo, které jste dostali od banky. Druhým potřebným údajem je samozřejmě vaše heslo, které k internetovému bankovnictví máte. Jakmile jsou tyto informace vyplněny, už stačí jenom stisknout tlačítko přihlásit.

Pokračování článku  Co nabídne aktuální leták Globus?

Samozřejmě v rámci vašeho přihlášení se může stát, že něco nebude fungovat tak, jak fungovat má. V takovém případě určitě není třeba zoufat. Právě naopak. Lepší je raději poslechnout výzvu banky, které je na tyto případy připravena. Konkrétně totiž uvádí toto: „V případě problémů s přihlášením nás kontaktujte na bezplatné lince 800 159 159. Pondělí – Pátek: 7:00 – 22:00 hod., víkendy a svátky 9:00 – 21:00 hod.

Přihlašujete se poprvé?

Samozřejmě daný zmíněný postup se vztahuje k té situaci, kdy již máte heslo vygenerováno, a tedy víte, které používat. Pokud ne, v rámci sekce ING konto vstup na účet máte možnost si ho nechat vygenerovat. K tomu budete potřebovat dva důležité údaje, bez kterých to zkrátka nepůjde. Jedná se o tyto:

  • Klientské číslo
  • Datum vašeho narození

Následně už může dojít k tomu, že se vám vaše heslo, které je nazýváno jako PIN (co je PIN), jednoduše vygeneruje a vy tak máte možnost jeho snadného a rychlého použití. Samozřejmě poté už přichází na řadu výše popsaný postup. Po něm se ihned ocitnete v administrativní sekci.

Víte, jak se přihlásit do internetového bankovnictví GE Money bank?

Ovládejte svůj účet

Důvody, proč se přihlásit, jsou samozřejmě jasné. V první řadě dostáváte do ruky možnost spravovat tímto způsobem svůj bankovní účet. Máte tak nejenom přehled o tom, jaké jsou vaše příjmy a výdaje, ale máte přehled i o trvalých platbách, stejně jako zůstatcích. Tím nejdůležitějším je samozřejmě to, že můžete platby realizovat – tedy budete moci zadávat platební příkazy a posílat tak finance na vybrané účty.

Pokračování článku  Co můžete udělat pro to, abyste podnikali efektivněji?

Bezpečnost je zaručena

Velmi častou otázkou je i otázka bezpečnosti. V tomto směru se není třeba bát, protože systém je zabezpečen velmi dobře. Jenom je nutné být obezřetní, a přihlašovat se pouze na správné adrese. A to: ingbank.cz. Jinou totiž ING banka nevyužívá a tak pokud ta v adresním řádku neodpovídá této zmíněné, může se stát, že jste obětí podvodníka. Je proto dobré při jakýchkoliv pochybnostech raději kontaktovat banku.

2 comments

  1. Dobrý den,
    poslední dobou jste mi velmi ztížili přístup k mému spořícímu účtu ING bank, proč?

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *