Jaké nabídne Komerční banka cestovní pojištění?

Do banky už dávno nechodíme jenom pro možnosti založení bankovního účtu zdarma, nebo pro možnosti sjednání úvěru. V bance se totiž můžeme i výhodně pojistit. A to nejenom pro případy spojené třeba se splácením našeho úvěru. Jsou i jiné druhy pojistek. Například takové, kdy nám nabídne Komerční banka cestovní pojištění. To se hodí třeba pro případ vaší zahraniční dovolené. A tak pokud ji plánujete, pojďte se dozvědět více o tom, jak vás tato banka může ochránit.

Dnes nabídne Komerční banka cestovní pojištění spojené s mnoha výhodami

Hned na úvod musíme říci, co vlastně daná pojistka obsahuje. Pokud si ji sjednáte, jste samozřejmě chráněni v rámci všech výloh, které se budou týkat vašeho zdraví. To znamená, že za vás bude zaplaceno případné ošetření, stejně jako například převozy, operace, ale i medikamenty. I proto právě tato oblasti pojistek patří mezi základ.

Pokračování článku  Co nám může prozradit kurzovní lístek Komerční banka?

Důležité je ale vědět i to, že se můžete jednoduše a rychle také připojistit. A to v rámci tohoto segmentu:

  • Úrazové pojištění
  • Připojištění odpovědnosti za škodu
  • Připojištění cestovních zavazadel
  • Připojištění storna zájezdu

Na jaké cesty si lze pojistku sjednat?

Důležití je také vědět to, že Komerční banka cestovní pojištění nenabízí jenom těm, kteří jedou na dovolenou. Ti samozřejmě patří mezi tu hlavní skupinu a tak se jich týkají cesty, které jsou kratší než 90 dní. V případě delšího pobytu ale banka nabídne i dlouhodobé pojištění, a to na dobu od 91 do 366 dní. To se může hodit třeba v případě, kdy jedete do konkrétní země například pracovat, nebo jen na brigádu, popřípadě i na dnes tolik oblíbený výměnný pobyt.

Proč si vybrat Komerční banku? Přečtěte si informační text o jejich přednostech.

Jak pojistku sjednat?

Pozitivem je, že banka nabídne hned několik možností, jak danou pojistku sjednat. Nejjednodušší je zvolit online možnost, a to buď prostřednictvím klasického webu, nebo prostřednictvím aplikace Mobilní banka. Stejně tak ale není problém si pojištění sjednat prostřednictvím infolinky, prostřednictvím svého bankovního poradce, nebo také přímo na pobočce. Co jen nezbytné znát, to jsou identifikační údaje o pojištěných osobách, termín pobytu v zahraničí a zemně, kde budete pobývat.

Pokračování článku  Kdo je banka 6210 a co nabídne?

Pojistku lze získat i ke kartě

Důležitým pozitivem je určitě i to, že Komerční banka cestovní pojištění nabídne také všem těm, kteří jsou vlastníky platebních karet. Abychom byli konkrétní, je třeba citovat ze stránek banky: „Cestovní pojištění držitelů Embosovaných karet, Embosovaných G2 karet, Intercard, Intercard G2, Stříbrných firemních karet, Business Silver Card, Prestige Card, firemních karet Prestige a osobních kreditních karet MasterCard vydaných Komerční bankou.“ Pokud tedy danou kartu vlastníte i vy, máze jistotu v tom, že jste automaticky pojištěni. A to ať už vyrážíte na soukromou, nebo pracovní cestu.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *