Nebankovní půjčky bez zástavy ESSOX – jsou bezpečné?

Potřebujete půjčit větší či menší obnos finančních prostředků? Jste úplně bez peněz a v bance vaši žádost o půjčku zamítli? Co takhle si ji sjednat u finančních poradců Modré pyramidy stavební spořitelny? Produkt s názvem Bezpečná půjčka ESSOX je určen výlučně klientům finanční skupiny Komerční banky. Co s Bezpečnou půjčkou získáte a proč vážně uvažovat o jejím sjednání? Nepřestávejte číst následující řádky a dozvíte se to!

Bezúčelová půjčka v hotovosti

Bezpečnou ESSOX půjčku můžete použít na vybavení domácnosti, nákup nových spotřebičů, sportovního vybavení, letní či zimní dovolené nebo na cokoli jiného, o čem již dlouhou dobu sníte. Úvěr je možno sjednat u finančních poradců Modré pyramidy stavební spořitelny a to osobně nebo prostřednictvím oficiálních stránek, kde stačí zadat telefonní číslo, na základě kterého vás bude obratem kontaktovat zástupce společnosti.

Pokud preferujete bankovní půjčky, můžete si přečít tyto informace k půjčce od ČSOB.

Charakteristika nebankovní půjčky bez zástavy ESSOX

Jak již bylo zmíněno výše, jedná o bezúčelový úvěr, který můžete použít takřka na cokoli. Jeho výše se pohybuje v rozsahu 15 až 200 tisíc korun. Délku splácení je možno navolit v rozmezí 6 až 84 měsíců. Půjčka je určena všem fyzickým osobám, nepodnikatelům i podnikatelským subjektům.

Jako klient KB jsem s Bezpečnou půjčkou získal navíc ještě atraktivní slevu ve výši 1% na úrokové sazbě. Za sebe tedy mohu půjčku vřele doporučit! Martin Z., Praha

Výhody nebankovní půjčky bez zástavy ESSOX

Mezi největší přednosti Bezpečné půjčky patří skutečnost, že k jejímu sjednání nepotřebujete více, než dva doklady totožnosti a potvrzení o výši vašich příjmů, které vám vystaví zaměstnavatel. Za vyřízení půjčky nezaplatíte ani korunu a stejně tomu tak je v případě měsíčních poplatků. Ty se totiž také pohybují na nulové hranici. Aby těch výhod nebylo málo, každý klient k půjčce získá bezplatné pojištění schopnosti jejího splácení.

Pokračování článku  Úvěry na cokoliv jsou dostupné i v nebankovním sektoru
úvěry, půjčky, leasing
ESSOX – úvěry, půjčky, leasing

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *