Osobní půjčka Cetelem – zelený mužíček a jeho nabídka

Mezi nejznámější finanční společnosti v ČR patří i Cetelem, která je nebankovní společností, poskytující známé osobní půjčky Cetelem. Zelený mužíček pak provází jednoduchým sjednáním této osobní půjčky Cetelem, což se může zdát jako velice jednoduché a pozitivní. Je však tato osobní půjčka Cetelem vhodnou alternativou ke sjednání?

Osobní půjčka Cetelem je prezentována jako jednoduchá půjčka vhodná ke sjednání a nabízí částky od dvaceti tisíc do dvou set tisíc korun. To jsou poněkud vysoké částky nebankovních půjček, které zaručují osobní půjčce Cetele pohodlné fungování na trhu, protože tato půjčka dovoluje mnohým být zvědavými a o půjčku se zajímat. Splatnost je pak určena na základě dalších propozic, a to minimálně šest, maximálně sedmdesát dva měsíců.

RPSN odlišné od typických mikropůjček
Tisícové položky částek RPSN jsou typické pro klasické nebankovní mikropůjčky, kdežto osobní půjčka Cetelem je v tomto ohledu shovívavější a úročení stanovuje zhruba od sedmi do dvaadvaceti procent roční úrokové míry, přičemž záleží na výši půjčky a především na době splácení.

Pokračování článku  Půjčka 1000 Kč – kam pro ni?

Osobní půjčka Cetelem – co musí žadatel splnit?

Pro to, aby žadatel získal osobní půjčku Cetelem, je nutné, aby byl dospělým, svéprávným občanem ČR a měl zavedený bankovní účet u minimálně jedné banky, působící v ČR. Dále je nutné, aby bylo dodáno potvrzení o příjmu, což ne všichni mohou dodat a pak je možní i zvláštností – dodat kopii posledního výpisku z bankovního účtu. Další nutností je kopie občanského průkazu a pak druhého dokladu totožnosti (nejlépe občanský průkaz). To vše je nezbytné k tomu, aby žadatel mohl být kladně posouzen v žádosti o osobní půjčku Cetelem.

Nevýhody osobní půjčky Cetelem

Velkou nevýhodou u osobní půjčky Cetelem je právě nutné doložení příjmu. Je pravdou, že pokud se pokutují osobní půjčky Cetelem v tak vysokých částkách, musí klient zaručit, že na splácení má. Jenže zas na druhou stranu je pak možní výhodnější zažádat o půjčku v bance, kde klient získá výhodnější podmínky a nižší úročení.

A další mínus pro Cetelem

Další, co je nutné zmínit je to, že pokud částka úvěru požadovaného osobní půjčkou Cetelem bude od sto tisíc nahoru, je možné, že bude požadováno doložit účel úvěru. A to je v tom případě výhodnější opět bankovní půjčka s nižším úročením a podmínkami o to jednoduššími, než u této osobní půjčky Cetelem.

O Cetelemu

Společnost Cetelem, poskytující stejnojmennou osobní půjčku cetelem je stabilní společností na českém trhu, která působí zde již více než patnáct let a svojí strategií si zaručuje pevný post na trhu. Ten se však v posledních letech otřásá zejména vnuknutím nových finančních společností, které útočí s výhodnými nabídkami právě na zákazníky Cetelemu, z druhé strany pak banky upravují nabídky pro snadnější získání půjček.

One comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *