Rychlá půjčka bez dokládání příjmu i z pohodlí domova

Nemáte možnost dokladovat svůj stálý měsíční příjem? V tom případě jsou vaše možnosti na získání půjčky značně omezené, což v praxi znamená, že až na pár výjimek nebudete mít možnost získat výhodnější půjčku na trhu. Rychlá půjčka bez dokládání příjmu, která je dostupná i lidem, kteří nemají možnost dokladovat svůj stálý měsíční příjem, představuje jednu z dostupných možností pro získání potřebného finančního kapitálu i v případě, že nemáte možnost dokladovat svůj příjem.

Rychlá půjčka bez dokládání příjmu je nejdostupnější ve vybraných nebankovních subjektech

Bohužel rychlá půjčka bez dokládání příjmu patří mezi vysoce rizikové skupiny půjček, což se odráží i ve výši úrokové sazby a výši RPSN, která je daleko nad běžnou hranicí. Také je u tohoto typu půjčky zcela běžná kratší lhůta splatnosti, nepřesahuje nejednou jen lhůtu 30 nebo 31 dní. V současnosti je rychlá půjčka bez dokládání příjmu dostupná převážně v menších nebankovních subjektech, které na rozdíl od větších nebankovních společností jako je Cetelem nebo Home Credit poskytují i ​​rizikovější formy půjček jako je právě tato.

Pokračování článku  Jak sjednat půjčku pro důchodce

Konkrétně mezi ně patří společnost Půjčkomat, která poskytuje rychlou půjčku bez dokládání příjmu až do výše 350 eur s lhůtou splatnosti 31 dnů, dále například společnost Ferratum umožňující získat také 10 000 Kč s lhůtou splatnosti 30 dnů.

Rychlá půjčka bez dokládání příjmu je ve výše zmíněných nebankovních subjektech dostupná především ve formě online půjčky (co jsou online půjčky), kterou získáte vyplněním krátkého dotazníku, kde vám stačí uvést jen několik základních údajů o vaší osobě. V případě správného vyplnění žádosti a její kladného vyhodnocení ze strany společnosti, peníze můžete očekávat již do několika hodin na vašem bankovním účtu, který jste uvedli v žádosti.

Výhody rychlé půjčky bez dokládání příjmu

  • Dostupná u nebankovních poskytovatelů půjček
  • Získat ji můžete i z pohodlí vašeho domova

Nevýhody rychlé půjčky bez dokládání příjmu

  • V případě nebankovních subjektů poskytujících tuto půjčku ve formě mini půjčky je nutné počítat s vyšším úrokem, vyšším RPSN a kratší lhůtou splatnosti

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *