Půjčka Home Credit vám přináší celou řadu různých výhod

Potřebujete-li peníze rychle a snadno, ale zároveň i bezpečně, vhodnou volbou právě pro Vás by mohla být Home Credit online půjčka, která nejen, že všechny tyto podmínky splňuje, ale navíc Vám ještě poskytne i řadu dalších výhod. Proč právě Home Credit online půjčka?

Rozhodně největší výhodou Home Credit online půjčky je rychlost a jednoduchost jejího sjednání. Stačí vyplnit internetový formulář na stránkách Home Credit, zvolit si výši částky, kterou potřebujete a vyplnit potřebné údaje a termín, kdy budete mít čas půjčku po telefonu sjednat. Zaměstnanci Home Credit Vás kontaktují ve Vámi stanovený čas a celou půjčku s Vámi ihned vyřídí.

Půjčka Home Credit nabídne až 250 000 Kč

Jen prostřednictvím tohoto jednoho telefonátu si můžete půjčit 10 000 Kč – 250 000 Kč bez ručitele i bez zástavy majetku. Navíc nemusíte platit ani žádné poplatky za vyřízení půjčky a vedení úvěru – vše je zcela zdarma. Půjčku můžete do 3 měsíců vrátit, aniž byste platili další úroky. Další výhodou je samozřejmě volitelná délka splácení a tedy i výše splátek. Vybírat můžete již od 12 až do 96 měsíců. Velmi výhodné je i poskytované pojištění proti neschopnosti splácet. Home Credit kontroluje registry SOLUS a NRKI.

Pokračování článku  Jak může vypadat férová půjčka bez registru?

Vyřízení půjčky a administrace s ní spojená není vůbec složitá a nezabere vám více než 10 minut. Při samotné žádosti o půjčku se vám nabízí několik variant pro její vyřízení:

  • internet,
  • telefon,
  • osobní kontakt.
Mince, koruny, platidlo, půjčka
Půjčka Home Credit vám přináší řadu výhod

Co budete potřebovat pro vyřízení půjčky?

Podle zvoleného typu žádosti se následně postupuje dále. Při vyřizování půjčky je nahlíženo do registrů SOLUS a NRKI a poskytují se pouze základní informace, které jsou nezbytné. Jsou vyžadovány také dva průkazy totožnosti:

  • občanský průkaz,
  • řidičský průkaz,
  • nebo pas.

Některé nebankovní instituce navíc mohou vyžadovat i doložení příjmů, jelikož se mohou správně obávat, že klient se záznamem v registru dlužníků schopen danou půjčku splatit. V případě, kdy žadatel doloží aspoň nějaké příjmy, je mu půjčka poskytnuta bez sebemenších problémů.

Firma Home Credit a.s.

O důvěryhodnost firmy Home Credit nemusíte mít obavy. Tato firma působí na českém trhu již řadu let a vybudovala si přední postavení mezi ostatními firmami nabízející finanční produkty stejného druhu. Např. během roku 2009 poskytla svým klientům více než 7,7 miliardy korun.

Pokračování článku  Home Credit zákaznická linka pro vaše stížnosti i dotazy

Kromě Home Credit online půjčky nabízí tato firma i řadu dalších velmi výhodných produktů jako je nákup na splátky, úvěr na auto, hotovostní půjčka, revolvingová půjčka nebo kreditní karty. Využívat můžete zároveň i několik těchto služeb a financovat si tak veškeré své nečekané nebo dlouhodobě plánované výdaje, na které byste jinak neměli dostatek peněz.

 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *