Click Credit se změnil. Je tu Japonská půjčka

Také jste v minulosti měli oblíbený úvěrový produkt, který nesl název Click Credit? Pokud ano, jistě aktuálně víte, že došlo na změnu jeho názvu. Více se o tom dozvíte v následující citaci: „Japonská půjčka je půjčka, kterou jste dříve mohli znát pod značkou Click Credit. Od července 2015 naše půjčky poskytujeme pod značkou Japonská půjčka. Japonská půjčka umožňuje půjčit si více a ještě rychleji, než dřívější půjčka Click Credit. Společnost Click Credit s.r.o., která dříve poskytovala půjčky Click Credit zanikla k 31. 8. 2015 sloučením se společností Home Credit a.s.“

Výhody půjčky Click Credit jsou stále patrné

I když došlo k tomu, že se celá společnost kompletně změnila a změnil se také název, rozhodně se není nutné obávat toho, že by došlo na jakékoliv výrazné změny z hlediska výhod půjčky. Zde stále zůstávají stejná pozitiva, jako měl právě Click Credit. Podíváme-li se na ně konkrétně, jedná se třeba o jistoty spojené s tím, že máme možnost získat:

  • Peníze s nízkým, nebo nulovým úrokem
  • Finance do několika málo minut
  • Částky, které jsou i v řádech desetitisíců
Pokračování článku  Konsolidační úvěr na snížení měsíčních splátek

Proč si půjčku vzít?

I když se tedy Click Credit oficiálně jmenuje Japonská půjčka, stále to znamená, že je určitě dobrou volbou. Několik výhod jsme zmínili a tak je dobré se na ně podívat konkrétně. Třeba v souvislosti s tím, že máte možnost skutečně získat zajímavé finanční částky, které mohou být spojeny s nabídkou toho, že získáte sumu, která nemusí být nutně jenom v rozmezí 1 000 – 4 999 korun českých. V tomto ohledu totiž více než kdy jindy platí, že pro ověřené klienty je k dispozici suma výrazně větší. Jaká konkrétně? Je to až 50 000 korun českých, která je kombinovatelná s roční dobou splatnosti. A ti už je dobrý důvod, proč Click Credit neboli Japonskou půjčku vyzkoušet.Úrok je nejvýhodnější na trhu

Zapomínat nesmíme ani na výši úrokových sazeb. Zde musíme říci, že Click Credit patřil mezi nejvýhodnější půjčky, které na našem trhu byly. Dnes to platí stále a tak máte jistotu, že z každé půjčené tisícikoruny zaplatíte navíc jenom zhruba 33 korun. Takto malý úrok dnes nenabídne žádná společnost, a to ani ze segmentu mikropůjček, ani ze segmentu jiného.

Pokračování článku  Co nabídne Japonská půjčka?

A pokud se vám daná sazba zdá stále ještě vysoká, máme pro vás informaci zajímavější. Konkrétně takovou, že můžete získat peníze i bez úroku. Jak na to? Stačí si požádat poprvé a zároveň myslet také na to, že je třeba peníze vrátit do čtrnácti dní. Pokud se tak stane, je takto výhodná půjčka vaše. Nevěříte? Přesvědčte se sami.

Vyřízení za pár minut

Na co bychom dále neměli zapomínat? Je to rozhodně rychlost, se kterou je daná půjčka vyřízena. Pokud budeme konkrétní, tak ta se může pohybovat v rozmezí několika minut. I to jasně potvrzuje, že Click Credit rozhodně neztratil na svých pozitivních vlastnostech. Právě naopak.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *